Фартух на кухні з плитки – як влаштувати
  Керамічна плитка - один з найпопулярніших, і давно перевірених на практиці оздоблювальних матеріалів для стіни над робочою поверхнею. Фартух для кухні з плитки має цілу низку переваг:

 

  • він практичний, має високий рівень зносостійкості. Чи не боїться перепадів температур, вологостійкий, не вигорає під впливом сонячних променів, протягом тривалого періоду часу зберігає свій зовнішній вигляд;
  • простий в догляді, можна чистити миючими засобами;
  • фартух на кухні з плитки впишеться практично в будь-який стиль. Це обумовлено широким вибором кольорів і фактур. Матова або глянсова, кольорова або монохромна, з імітацією під інші матеріали або без неї, з гладкою або фактурною поверхнею. При такому різноманітті складно не знайти ідеальний варіант.
  • хороші показники за шкалою якість / ціна / естетика. До того ж, якщо вибирати цей матеріал тільки для фартуха, то витрати будуть не такі вже й великі і можна придбати дійсно якісну продукцію.

 

  До мінусів можна віднести складність монтажу. Це означає, що доведеться наймати досвідчених робітників, що є додатковою статтею витрат.

 

  Отримати гарний дизайн фартуха на кухні з плитки можна за допомогою техніки печворк. І якщо раніше її можна було зустріти тільки в текстилі, то з часом коло використання значно розширився. Цей прийом активно застосовувався при розробці дизайну кухні в 2017 році, і напевно залишиться популярним в 2018. У цьому немає нічого дивного, адже печворк привносить в інтер'єр непередавані нотки вишуканості, елегантності і затишку.

 

  Для маленької квадратури кухні слід вибирати плитку невеликого розміру з дрібним візерунком. Також для таких приміщень добре підійде дзеркальна плитка, яка не тільки ефектно виглядає, але і візуально розширює простір. Якщо ж по дизайн проекту оздоблення стін плавно перетікає в фартух, вибери світлу колірну гамму. Також в цьому випадку становлять окремий план-креслення. У ньому прораховують всі параметри, враховуючи габарити матеріалу. Щоб побачити, як це буде виглядати на практиці, створюють 3D візуалізацію.

 

 

 

Перш ніж приступити до дизайну фартуха для кухні необхідно відповісти на кілька запитань. Чи буде він акцентом інтер'єру або ж повинен зливатися з меблями і стінами?

 

Кухонний гарнітур, техніка, обідній стіл, обробка. Всі ці компоненти відіграють важливу роль при формуванні інтер'єру. Однак є ще один елемент, до вибору якого необхідно підійти

 

Вибір побутової техніки безпосередньо пов'язаний з вибором кухонного гарнітура. Холодильники, плити, духовки, посудомийні машини і навіть тостери повинні гармоніювати

 

Інтер'єр кухні не можна вважати завершеним без декору. Різні акцентні дрібниці роблять кухню більш домашньою і затишною. Живі квіти в горщиках, вази, красиві рушники і штори - варіантів

 

Двери, это значительно больше чем только функциональный элемент, который разделяет два пространства друг от друга. Благодаря широким возможностям

 

 Создан 03 фев 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.