Варіанти фартухів на кухні з фотоплитки або мозаїки
  Такий  матеріал як фотоплитка дозволяє оригінально оформити фартух для кухні. Можна вибрати практично будь-яке потрібне зображення. Головне, щоб воно мало високу чіткість. Виробники можуть використовувати надану фотографію, запропонувати власний каталог або купити зображення на одному зі стоків. Раніше малюнок наносили на поверхню методом шовкографії. Однак цей спосіб не дуже практичний, так як кінцевий результат виходить недостатньо стійким до механічних пошкоджень.

 

  Альтернативою йому стала техніка під назвою деколь. Нанесене на керамічну поверхню зображення запікається при високих температурах. Фартух на кухні з фотоплитки, виготовленої за такою технологією, має високий рівень зносостійкості і протягом багатьох років не втрачає привабливого зовнішнього вигляду.

 

  Таке оформлення - справжня знахідка для маленьких приміщень. Це прекрасна альтернатива фотошпалерами, які складно уявити в якості оздоблювального матеріалу для зони над стільницею. А ось керамічне фотопанно з перспективою допоможе не тільки візуально поглибити простір, але і надійно захистить стіну від води і крапель жиру.

 

  Дизайн фартуха на кухні з фотоплитки не повинен дисонувати з кухонним гарнітуром і настроєм всієї кімнати в цілому. Крім того важливо не переборщити з колірними акцентами. Одного ефектного панно буде цілком достатньо. В цьому випадку краще відмовитися від масивних аксесуарів і великої кількості яскравих декоративних елементів. В першу чергу це стосується невеликої площі.

 

  Фартух на кухні з мозаїки

 

  Якщо хочеться чогось нетривіального, вибирай фартух для кухні з мозаїки. Ось вже де можна розгулятися не тільки в виборі кольору і фактур, а й форм. Прямокутна, округла, ромбовидна, шестикутна - вибирай будь-яку. Найбільш поширеною є квадратна форма. Є варіанти і виборі матеріалу - скло, кераміка, камінь, метал.

 

  Розмір тессер (окремо взяті елементи, з яких складається мозаїчне панно) варіюється від 1х1 до 10х10 сантиметрів. Для кухонного простору найкраще підійде діапазон від 2х2 до 7х7 см. При розрахунку кількості матеріалів слід враховувати, що їх продають не поштучно, а у вигляді матриці. Це значно спрощує процес облицювання. Середній розмір становить 30х30 см, проте він може варіюватися і його краще заздалегідь уточнити у продавця.

 

  Якщо в запланований бюджет не «поміщається» фартух на кухні з мозаїки, можна знайти альтернативу. Такий стане керамічна плитка з ефектом під мозаїку. По-перше, це дозволить заощадити на монтажі. По-друге, вона виглядає не менш ефектно. Також можна скомбінувати матеріали і додати кілька музичних вкраплень. Основна площа облицьовується кахлем, а в якості родзинок додаються міні-мозаїки.

 

 

 

Керамічна плитка - один з найпопулярніших, і давно перевірених на практиці оздоблювальних матеріалів для стіни над робочою поверхнею. Фартух для кухні

 

Перш ніж приступити до дизайну фартуха для кухні необхідно відповісти на кілька запитань. Чи буде він акцентом інтер'єру або ж повинен зливатися з меблями і стінами?

 

Кухонний гарнітур, техніка, обідній стіл, обробка. Всі ці компоненти відіграють важливу роль при формуванні інтер'єру. Однак є ще один елемент, до вибору якого необхідно підійти

 

Вибір побутової техніки безпосередньо пов'язаний з вибором кухонного гарнітура. Холодильники, плити, духовки, посудомийні машини і навіть тостери повинні гармоніювати

 

Інтер'єр кухні не можна вважати завершеним без декору. Різні акцентні дрібниці роблять кухню більш домашньою і затишною. Живі квіти в горщиках, вази, красиві рушники і штори - варіантівСоздан 03 фев 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.