Фартух на кухні зі скла або пластику
  У дизайні кухні скляні поверхні грають далеко не останню роль. Для оформлення стіни над робочою поверхнею використовують міцне загартоване скло, забарвлене або з фотодруком. Фартух на кухні зі скла володіє такими плюсами:

 

 • стійкість до впливу вологи, перепадів температур;
 • відсутність швів, що дозволяє отримати ідеально рівну поверхню;
 • простий монтаж;
 • довговічність (хоча, звичайно, не варто використовувати його в якості мішені для метання важких предметів);
 • універсальність (дизайн фартуха на кухні зі скла має стільки варіацій, що легко впишеться в будь-який стиль).

 

 

  До мінусів можна віднести  високу вартість.

 

  Цікавою ідеєю може стати використання прозорого загартованого скла в тандемі з декоративним бетоном. Це рішення особливо добре буде виглядати в стилях лофт і мінімалізм. Скіналі на кухні допоможуть створити ексклюзивний дизайн. Це декоративні панелі з нанесеним зображенням. Вони відповідають всім перерахованим вище вимогам і прекрасно підходять для робочої кухонної зони. Існує два способи монтажу. Перший - за допомогою саморізів, які маскуються хромованими заглушками. При необхідності (наприклад, в разі ремонту кухні) таку поверхню легко демонтувати. Цей метод також дозволяє прикріпити скіналі на стару обробку (шпалери і, в деяких випадках, плитку).

 

  Другий спосіб здійснюється з використанням спеціального клею. Це позбавляє від необхідності проробляти отвори в склі, візуально створює більш цільну поверхню. Але демонтувати її без пошкоджень практично неможливо. Також цей метод підходить тільки для ідеально рівних стін. Скіналі на кухню слід вибирати вже після повної установки кухонного гарнітура. Навіть якщо відомі точні розміри меблів, підлога може виявитися нерівним, і навіть кілька міліметрів зіграють злий жарт. З цієї ж причини краще не робити виміри своїми руками, а довірити цю роботу професіоналам, тим більше що значно заощадити все одно не вийде. 

 

  Фартух на кухні з пластика

 

  Хороший вибір за співвідношенням якість / ціна / простота монтажу. Фартух для кухні з пластика буває декількох видів. З АБС-листів з фотодруком. З ПВХ-панелей з готовим малюнком. Ширина варіюється в діапазоні 15-50 см, довжина - від 2,6 до 3 метрів. Краще вибирати панелі з найбільшою товщиною (близько 1 см), так як вони найбільш міцні. Дизайн фартуха на кухні з пластика може імітувати різні матеріали - від цегли до кераміки. Якщо потрібна однотонна поверхню, хорошим вибором стане ПВХ-вагонка.

 

 Фартух на кухні з пластика і його переваги:

 

 • найдоступніша ціна з усіх можливих варіантів в поєднанні з досить естетичним зовнішнім виглядом матеріалу;
 • тривалий термін експлуатації;
 • практично безшовний;
 • простота монтажу / демонтажу;
 • простота в догляді;
 • широкий вибір кольорів і текстур;

 

      До недоліків можна віднести:

 • в районі вручений поверхні необхідно закрити його загартованим склом або використовувати в цій зоні інший матеріал;
 • низький рівень стійкості до механічних пошкоджень;
 • зовнішній вигляд не зрівняється з натуральними матеріалами за рівнем естетики.

 

 

 При наявності необхідного досвіду таке покриття можна прикріпити самостійно. Для початку потрібно зробити заміри з запасом по висоті в 3-4 см (та частина, яка буде заходити за стільницю і навісні шафки). Потім панелі розрізаються спеціальним будівельним ножем. Після фіксуються за допомогою клею, шурупів або металевих профілів. На фінальному етапі необхідно загерметизувати стик і закрити його молдингом. При відсутності досвіду краще не експериментувати і довірити установку професіоналам.

 

 

 

Такий  матеріал як фотоплитка дозволяє оригінально оформити фартух для кухні. Можна вибрати практично будь-яке потрібне зображення. Головне, щоб воно мало високу чіткість

 

Керамічна плитка - один з найпопулярніших, і давно перевірених на практиці оздоблювальних матеріалів для стіни над робочою поверхнею. Фартух для кухні

 

Перш ніж приступити до дизайну фартуха для кухні необхідно відповісти на кілька запитань. Чи буде він акцентом інтер'єру або ж повинен зливатися з меблями і стінами?

 

Кухонний гарнітур, техніка, обідній стіл, обробка. Всі ці компоненти відіграють важливу роль при формуванні інтер'єру. Однак є ще один елемент, до вибору якого необхідно підійти

 

Вибір побутової техніки безпосередньо пов'язаний з вибором кухонного гарнітура. Холодильники, плити, духовки, посудомийні машини і навіть тостери повинні гармоніювати

 

 Создан 03 фев 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.