Як працювати зі складними відтінками в інтер"єрі
  Нещодавно одна дослідницька компанія провела цікавий соцопитування, суть його полягала в тому, щоб визначити «самий некрасивий колір». В результаті опитування було виявлено, що найменше людям подобається темний коричневий відтінок, в якому явно простежується оливковий підтон. Звичайно, дизайнери погодяться, що як таких некрасивих квітів не буває, адже те, як колір виглядає в інтер'єрі, залежить від безлічі факторів. Перш за все, мова йде про комбінації з іншими відтінками, потім дуже важливе освітлення, а також кількість використовуваного кольору і, зрозуміло, його доречність.

 

  При чому навіть такий складний відтінок, як «самий некрасивий» може засяяти в повну силу при правильній з ним роботі. Погляньте на інтер'єр цієї спальні, інакше як розкішним його не назвеш! При цьому тут дизайнер використовує великий обсяг темно-коричневого відтінку. Можливо, в якомусь іншому інтер'єрі таку кількість складного кольору виглядало б негарно, але тут він доречний і навіть є основою всієї палітри. Секрет у використанні високоякісного текстилю, в його розмаїтті, кожна тканина має свою фактуру і неповторний лиск. Важливо також доповнити коричневий яскравими і нейтральними відтінками, тут це помаранчевий і сірий.

 

  Темно-коричневий неймовірно гарний укупі з великою кількістю білого кольору - це в черговий раз підтверджує інтер'єр їдальні кімнати. В даному проекті використаний схожий відтінок, в ньому більше від сірого, але в цілому він все також неоднозначний. Подібні кольори якнайкраще виконують функцію основи, фону для створення композицій з декількох дуже яскравих відтінків. У це складно повірити, але серед «непривабливих» також виявився насичений лаймовий колір. Цей життєрадісний і такий яскравий відтінок і правда непростий в зверненні, але якщо ви його вибрали і правильно використовуєте, то можете бути впевнені в успіху!

 

  Він додасть інтер'єру неповторний настрій, бадьорість і заряд енергії. Якщо не впевнені, чи зможете працювати з настільки насиченим відтінком, почніть з малого. Двері - вхідні або міжкімнатні - незмінно є чудовим об'єктом для експериментів з кольором. У списку некрасивих, на думку опитуваної групи людей, виявився також відтінок гірчиці. Ймовірно, вони мали на увазі гірчичний колір з коричневим, а не з яскраво-жовтим подтоном. Секрет роботи навіть з «тьмяним» варіантом гірчичного кольору також полягає в кількості.

 

  Якщо відтінку буде багато, він має всі шанси виглядати непрезентабельно, немов вицвілим, особливо це актуально для приміщень, в яких багато природного світла. Тому використовуйте гірчичний в обмежених дозах, в якості акцентів, тоді він буде виглядати виграшно. Для того, щоб доповнити список «невиграшних» квітів, згадаємо також про білий. Відтінок чистоти і легкості нерідко здається занадто простим і холодним. При роботі з білим важливо уважно продумати текстури тканин, за допомогою різниці в них можна створювати стильні композиції з одним тільки відтінком білого кольору. До речі, це правило працює і з бежевим кольором, який також потрапив в незвичайний список.

 

  Різноманітність фактур і в цьому випадку допоможе уникнути нудьги і максимально розкрити всю красу і вишуканість бежевій гами. І, нарешті, останній «номінант». Ним став темно-сірий колір, який на думку більшості дизайнерів буквально втілює в собі елегантність і стиль. Однак, не можна заперечувати той факт, що темно-сірий може виглядати дещо похмуро і навіть гнітюче. Для того, щоб розкрити можливості темного сірого відтінку максимально, поєднуйте його з природними матеріалами теплих відтінків, крім того, доречні будуть будь-які світлі кольори, особливо теплі відтінки білого.

 

 

 

Мы часто не задумываемся, о том, когда, и откуда появились многие интересные вещи, которые нас окружают в повседневной жизни. Кто придумал их

 

Кращим рішенням, щоб створити інтер'єр передпокою буде вибір сучасного стилю. Він ідеальний для маленьких, функціональних приміщень. Основи цього стилю - практичність, чистота

 

Інтер'єр дитячої кімнати в морській тематиці - відмінний подарунок дитині, яка любить піратів і мріє про пригоди. Морський стиль завжди актуальний і підходить для оформлення кімнати

 

Для правильного выбора подходящей косметики надо определиться с важными условиями, от которых зависит выбор

 

Найчастіше в інтер'єрі дитячої в англійському стилі можна знайти меблі, яка піддалася реставрації. Цегляні стіни і принти на текстильних виробах - також є ознаками класичного англійського 

 

 Создан 11 фев 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.