Інтер"єр маленької спальні
Зазвичай не всі можуть похвалитися царськими хоромами своєї спальні. У більшій частині вони являють собою кімнатку невеликого розміру, а в деяких випадках вона служить і кабінетом і вбиральні. Але, навіть скромних розмірів спальню можна дуже красиво оформити і затишно облаштувати. Ось кілька порад:

 

По-перше, потрібно позбутися від тісноти. Для цього потрібно прибрати зайві речі, предмети, які захаращують простір в кімнаті. Тому потрібно сміливо позбуватися від речей, які не потрібні в спальні.

 

Цілком природно, що для спальні невеликого розміру підійде міні-меблі, вона допоможе заощадити вільний простір. Навряд чи весь спальний гарнітур увійде в маленьку спальню. А якщо і увійде, то пройти просто буде неможливим. Тому предмети меблів слід вибирати невеликих розмірів, і найнеобхідніші, без надмірностей. Дуже добре в таку спальню підійдуть меблі без ніжок, в арабському стилі. Візуально, кімната здасться трохи більше.

 

 Шафа теж повинен бути невеликим, але в той же час вміщати багато речей. Для цього найкраще підійде вбудована шафа, на яких обов'язково повинні бути дзеркала. Розставляти спальну меблі треба теж правильно, компактно, щоб залишалося якомога більше простору, і не було місця між предметами. Наприклад, екол меблі тумбу краще розмістити впритул до ліжка, не залишаючи проміжку. При цьому краще вибирати меблі, уникаючи великих малюнків на оббивці.

 

Візуально, зробити спальню просторіше допоможуть наступні поради:

 

Перше - не потрібно захаращувати вхід в кімнату, аж до протилежної стіни повинна бути простір.

 

Друге - використовувати фарбу або шпалери світлих тонів, вони візуально роблять спальню більше. А що стосується стелі, так він повинен бути білосніжно білим.

 

Добре б, щоб в кімнаті були дзеркала. А якщо воно ще розташоване навпроти вікна, то спальня буде виглядати порядком більше.

 

Паркет на підлозі або ламінат краще укласти по діагоналі, це теж допоможе візуально збільшити кімнату.

 

Не слід завалювати спальню тими речами, які не мають до неї ніякого відношення, це книжкові полиці, стільці та інше.

 

Не варто захаращувати стіни масивними картинами, або фотографіями. Досить повісити одну невелику картину або гобелен над узголів'ям.

 

Бажано, замість численних полиць, встановити один невеликий стелаж. На ньому поміститися все необхідне, і при цьому залишиться достатньо багато місця.

 

Масивні штори теж не рекомендується використовувати в спальні. Відтінком текстиль повинен бути ніжним, і без великих малюнків. Також небажані в маленькій кімнаті безліч подушок, а також балдахіни.

 

 

 

У кожному будинку, кожній квартирі, магазині, гаражі, в загальному, в будь-будівництві, є безліч загальних деталей, без яких важко уявити собі нормальне

 

Оформлення дитячої кімнати - один з важливих критеріїв у вихованні дитини. Прі придбанні дитячих меблів, варто звернути увагу на такі фактори як матеріал. Виріб повинен

 

Справжні гурмани кави ще довго можуть користуватися турками, крапельними кавоварками, які займають багато часу і місця. Але якщо ви хочете йти в ногу з сучасним

 

«Косметология – для чего надо посещать врачей, и насколько часто?» - Подобным вопросом периодически задаются многие. Все может зависеть и от возраста, и от общего

 

Про красу, практичність і популярності натяжних стельових конструкцій написано чимало статей, тому тут буде йти мова про їх дизайні. Точніше про те, що все частіше

 

 Создан 01 мар 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.