Басейн на дачі - мрія як дітей, так і дорослих
  Ось і настало спекотне літо. І знову почався дачний сезон. А як хочеться прокинувшись вранці або після трудового дня пірнути з розбігу в басейн з прохолодною чистою водою. Хтось скаже, що спорудити хороший басейн складно і дорого, а комусь просто не вистачає навичок і грамотної поради. І для таких оптимістів, так і для тих, хто вважає, що це щось з області фантастики тема цієї статті, як правильно і не дуже накладно, побудувати басейн у себе на дачній або заміській ділянці.

 

  Спочатку потрібно визначитися з місцем, де буде будуватися, щоб в подальшому було зручно проводити консервацію басейну на зиму. Це може бути місце на сонці або де-небудь в тіні. Але потрібно пам'ятати про те, що протягом світлового дня сонце змінює своє місце розташування. Отже, з місцем розібралися, тепер головне розмір, адже перед тим як вирити котлован потрібно визначитися де і як будуть розташовані зливні, а також заливні магістралі, після чого скласти план дренажу для водопостачання.

 

  Глибина котловану повинна бути не менше 160 см, для того що б доросла людина могла плавати, ну а ширина і довжина вже на розсуд господаря. Також необхідно враховувати, що на стіни і підлогу піде близько 45 см бетонного шару при заливці чаші басейну. Але також потрібно пам'ятати, що чим більший розмір конструкції, тим дорожче вийде підсумковий результат. Стіни котловану, що б не обсипалися, потрібно зробити з невеликим схилом, 5-7 градусів буде досить.

 

  Котлован готовий, тепер потрібно спорудити дренажну подушку з піску і щебеню приблизно 30 см по (15 см піску і 15 см щебеню), після чого це все потрібно утрамбувати. Для утрамбовки досить буде залити все водою, але так що б вода покрила щебінь повністю. Коли вода вбралася і підсохла, можна переходити до гідроізоляції. Для цього підійде руберойд, але укласти його потрібно в два шари і так що б він виступав на всі внутрішні стінки котловану приблизно на 20 см. Після того як закінчили з гідроізоляцією можна переходити до армуванню дна і стін.

 

  Це обов'язково потрібно зробити перед заливкою бетону, інакше він потріскається. Розмір арматури найкраще брати 12 мм або 13 мм і вона повинна бути цільною, а також категорично заборонено поєднувати і скріплювати її зварюванням, це з часом призведе до корозії і все просто може розсипатися. Скріплювати прути між собою найкраще дротом.

 

  Після того як готовий каркас з арматури можна приступати до заливання бетону. Спочатку заливати потрібно дно, але воно не повинно бути ідеально рівне. Важливо зробити невеликий ухил від 2 до 3 градусів, що б йшла вода до нижньої точки, де буде розташована труба для зливу води. Коли залили дно, об'єкт потрібно залишити застигати (приблизно тиждень), але якщо на вулиці спекотна погода буде потрібно періодично змочувати водою дно, що б розчин не розтріснувся.

 

  Як тільки дно застигне, потрібно спорудити опалубку для заливки стін. Для цього підійде фанера або дошки. Відстань від стінки котловану до опалубки має бути 45 см, це ширина вертикальної стіни басейну. Якщо підготовка закінчена можна приступити до заливання бетону, але все потрібно зробити протягом одного дня, щоб бетон рівномірно розтікався і не було повітряних подушок, якщо є можливість потрібно утрамбувати розчин віброустановці. Після заливки процес застигання займе приблизно 10-12 днів.

 

  Все стіни застигли і можна приступати до завершального етапу будівництва. Спочатку треба акуратно збити опалубку, а вже після замазати стики спеціальним розчином між стінами і дном. Після всього цього необхідно просочити чашу басейну водовідштовхувальним засобом, а потім перейти до декоративних робіт. Можна зробити обробку плиткою або ж більш легкий і простий спосіб, обтягнути ПВХ плівкою, яка не тільки покращує гідроізоляцію, але і додасть приємний блакитний окрас.

 

  І ось нарешті то роботи із будівництва та оздоблення закінчилися. Залишилося запросити фахівця з установки обладнання для очищення і подачі води, а також необхідно встановити сходи для зручності виходу з басейну. І ось він фінал всіх праць. Тепер можна залити воду, запросити друзів, родичів і отримати масу задоволення в прекрасний, жаркий літній день.

 

 

 

Оформлення внутрішніх приміщень завжди відносилося до розряду найбільш складних і естетично зважених робіт, що вимагають особливої ​​уваги і тонкого смаку. Для того, щоб створити

 

 В середні віки котедж був бараком для селян. Сьогодні ж котеджем є солідне будова в один або два поверхи, яке знаходиться за містом. Інтер'єр заміського котеджу

 

У сучасному світі існує багато різноманітних гаджетів, що полегшують життя людині. Серед них все частіше можна побачити домашню метеостанцію. Представники торговельних компаній

 

Зазвичай не всі можуть похвалитися царськими хоромами своєї спальні. У більшій частині вони являють собою кімнатку невеликого розміру, а в деяких випадках вона служить

 

У кожному будинку, кожній квартирі, магазині, гаражі, в загальному, в будь-будівництві, є безліч загальних деталей, без яких важко уявити собі нормальнеСоздан 01 мар 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.