Плюси і мінуси покупки котеджу взимку
  Дисонанс в активність ринку житлової нерухомості вносить сезонність. Активність весни і осені чергується зі спокійним літом, періодом відпусток і дач. Цілком зрозумілий зимовий спад - і попит невеликий, і кількість нових об'єктів, виставлених на продаж, зовсім мало. Однак експерти з нерухомості вважають, що придбання заміського житла взимку - виправдане і вельми вдале рішення. При здійсненні операції в зимову холодну у клієнта є всі шанси заощадити на покупці будинку 25-30% від його «осеней» або «весняної» вартості.

 

  У період низькоактивних сезону продавці нерухомості готові надати потенційному покупцеві додаткові знижки. Найчастіше взимку заміський котедж виставляє на продаж людина, якій терміново потрібна певна сума грошей. У такій ситуації клієнт цілком може виторгувати знижку від початкової вартості. А ще, деякі компанії забудовники пропонують дисконтні знижки 3-5%, щоб встигнути здійснити операцію в поточному році, а не переносити її на наступний рік.

 

  Взимку не складно перевірити технічний стан будівлі і ступінь його фізичного зносу. Не видно чи на горищі мокрих плям від протікання покрівлі, іній на стінах або намокання фасаду. Легко перевірити, як відкриваються вікна / двері, чи немає всередині склопакета вологи, не задуває чи вітер в дверні та віконні щілини. І все ж, наскільки не були б привабливі зимові знижки, для оцінки технічного стану будівлі бажано запросити професіоналів.

 

  Саме в зимову пору року легше перевірити придатне будова для постійного проживання, наскільки ефективно опалюється будинок. Чи немає проблем з подачею енергоресурсів (електрику, газ, вода), з технічним станом мереж і працездатністю комунікацій. Адже влітку оцінити ці характеристики можна лише зі слів господаря.

 

  Взимку безпомилково можна зрозуміти стану під'їзних доріг, як вони чистяться, і наскільки зручно можна під'їхати до заміського селища і дому. Скільки часу буде потрібно, щоб дістатися в негоду від роботи до заміського будинку.

 

  Якщо на ділянці проведено повноцінний комплекс ландшафтних робіт, то це видно не озброєним оком. Наявність чагарників або якість газонів кардинального впливу на ціну не має. Об'єктивні мінуси зимового покупки будинку

 

• Обмежене число пропозицій на ринку нерухомості. Багато продавців навіть не виставляють заміський об'єкт на продаж, так як впевнені, що продати котедж взимку буде складно.

 

• Тільки навесні можна зрозуміти, наскільки високий рівень грунтових вод, чи надійна гідроізоляція фундаменту, і не затоплюється чи підвал, і чи є на ділянці заболочені місця.

 

• Виключена можливість провести ремонт відразу після вселення в будинок. Купуючи будинок, кожна людина планує облаштувати будинок з урахуванням власних уподобань, в числі і дизайні. Зробити ремонт взимку якісно досить складно. Так що ці плани краще відкласти до настання теплої погоди.

 

  Багато потенційних покупців впевнені, що оглядати індивідуальний будинок зручніше при теплій погоді. Це помилкова думка. Адже вразливі місця будови найбільш помітні саме в період настання поганої погоди і морозів. Ріелтори стверджують: якщо покупець планує проживати за містом круглий рік, то найкращий час здійснення покупки житлового будинку - зима.

 

 

 

Шинуазрі - оригінальне, неповторне і чарівне дизайнерське явище, яке отримало нове дихання в сучасних квартирах. Історія його появи дивовижна

 

Найзручніший для внутрішніх ремонтних робіт матеріал - гіпсокартон. Застосування йому обмежене тільки фантазією. Вирівнювання стін, створення хитромудрих арок

 

Сучасне місто, вимагає від людини багато енергії. Тенденція переселення в заміські будинки, дозволяє більш комфортно облаштувати своє життя. Багато людей 

 

 У виробництві шаф купе дуже широко використовуються дзеркала і скла. Ці матеріали дозволяють не тільки надати шафі вишуканий і стильний зовнішній


Гарно оформлений камін надає приміщенню деяку монументальність і помпезність. Для багатьох інтер'єрів наявність камінів є обов'язковою вимогою

 Создан 30 мар 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.