Вітальня в стилі хай-тек
  Актуальні винаходи різних способів обробки ресурсів дозволило людині розширити свої можливості. Якщо наші пращури мали для будівництва тільки грубо обробленим каменем і деревом, то сьогодні нашій увазі безліч рішень в будівництві та дизайні. Крім того, сучасна пропозиція техніки спрощує організацію побутових процесів. Саме це прагне продемонструвати стиль хай-тек при оформленні приміщень. При своїй стриманості в естетичному плані він залишається зручним з практичної точки зору.

 

  З'явившись відносно недавно, даний напрямок заслужив неймовірну популярність. У зв'язку з поширенням у минулому столітті літератури про космос і фантастичних ідей про наше життя в його просторі, сформувався цей незвичайний стиль. Естетичний аскетизм поєднується тут з приголомшливою функціональністю і лаконічністю створюваного інтер'єру. Зовні він може нагадувати такий собі космічний корабель або наукову лабораторію майбутнього. Але він підкреслює практичний підхід наших нащадків, виключаючи зайве.

 

  Можна назвати основні правила хай-тек і ознаки:

 

  • Геометричність обрисів меблів та інших елементів;
  • Вибір найбільш сучасних, легко чистяться і довговічних матеріалів (пластик, метали, скло);
  • Використання штучно світла в якості основного (природний практично виключається);
  • Холодна палітра кольорів;
  • Практичний підхід, раціональність;
  • Велика кількість функціональної техніки.
  • Меблі і декор

 

  Варто зазначити, що така вітальня в стилі хай-тек нестандартна за задумом і оригінальна, так як сама концепція даного напрямку не передбачає наявність цього приміщення. При строгому підході воно може вважатися функціонально зайвим. Але оскільки початковий підхід до хай-тек переродився і зазнав допущення багаторазово, не важко виділити рекомендації з облаштування вітальні. Зокрема, особливого значення набуває в цьому випадку меблі, аксесуари чи інші доповнення. Обов'язково присутній в цій кімнаті приймальня майданчик. З неї гості мають можливість оглянути приміщення, а ви привітати їх. Вона може бути відділена кольором, але не потрібна яскраво виражена межа.

 

  Слід передбачити і сидячі місця. Відмінно підійде диван із кожзамінника або стильні крісла. Зрозуміло, необхідна їдальня зона, так як прийом гостей часто пов'язаний з вживанням деяких страв. Це може бути невеликий столик для коктейлів або закусок, якщо ви часто влаштовуєте світські вечора. Але відмінною ідеєю стане повноцінний обідній стіл і стільці, якщо дозволяє площа. Найбільш важливим вимогам до них залишиться геометричність.

 

 

  Досить важливим аспектом буде в оформленні вітальні хай-тек і можливі матеріали. Якщо для інших напрямків характерно перевагу натуральній обробки і меблів, в даному випадку рекомендується звернути увагу на їх протилежність. Бажання людини підкреслити свою незалежність від природних ресурсів та доступність повного над нею контролю змушує включити в інтер'єр максимум підтверджень. Тому матеріали застосовуються в основному синтезовані або пройшли ретельну високотехнологічну обробку.

 

  Підійдуть різні пластики, особливо міцні сплави металів і скло. Відповідно до цього утворюється певна колірна гамма. У неї входять світлі відтінки, що переважають в композиції, і контрастні акценти. Показником досягнень сучасного виробництва можуть стати трохи різкі, навіть кислотні кольори. Але відмінно виглядатимуть і темні деталі. В цілому допустимі і футуристичні поєднання яскравих відтінків і світлого фону.

 

  Пам'ятайте, що ваша незвичайна вітальня повинна бути раціонально наповнена самими прогресивними технічними досягненнями. Але не варто перевантажувати формується меблеву композицію. Тому ретельно продумайте необхідність присутності і місце розташування кожного бажаного елемента. При вдалій і грамотної плануванні, а також творчий підхід до створення інтер'єру ви поб'єте своїх гостей фантастичною атмосферою і сучасним рівнем комфорту.

 

 

 

Темп зростання дітей часом дивує нас. Ми не встигаємо усвідомити, як швидко вони дорослішають, залишаючи позаду свої вчорашні потреби. Постійна зміна обстановки

 

Офісні меблі, як основний інтер'єр приміщення повинні бути функціональними і надійними. При покупці меблів, бажано, дотримуватися певних правил вибору

 

Дисонанс в активність ринку житлової нерухомості вносить сезонність. Активність весни і осені чергується зі спокійним літом, періодом відпусток і дач

 

Шинуазрі - оригінальне, неповторне і чарівне дизайнерське явище, яке отримало нове дихання в сучасних квартирах. Історія його появи дивовижна

 

Найзручніший для внутрішніх ремонтних робіт матеріал - гіпсокартон. Застосування йому обмежене тільки фантазією. Вирівнювання стін, створення хитромудрих арок

 

 Создан 02 апр 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.