Оздоблення стін у ванній, варіанти обробки
  Перш ніж вирішити, якою буде обробка стін у ванній кімнаті, необхідно задуматися про вологих умовах приміщення. При цьому потрібно врахувати декоративні якості обробки. Ванна кімната - це місце особистої гігієни, і відвідуєте її не тільки ви, але і ваші гості. Як правильно поєднати вологостійкі і естетичні якості ванної кімнати.

 

  По-перше, необхідно знати наступні вимоги до обробних матеріалів для ванної кімнати. Оздоблення стін у ванній повинна бути:

 

  • гігієнічним;
  • вологостійким;
  • стійким до кислотно-лужного впливу;
  • екологічно чистим;
  • легким в догляді і прибиранні.

 

  Матеріали для опоряджувальних робіт у ванній кімнаті вибирати необхідно саме за цими вимогами. Якщо враховувати всі ці вимоги, то можна виділити наступні оздоблювальні матеріали.

 

  Оздоблення стін у ванній кімнаті керамічною плиткою - це класика. Практично в кожному будинку ванна кімната має саме таку обробку стін. І це зрозуміло. Керамічна плитка відмінно декорує, захищає від вологості і забруднення, миється дуже легко. Крім цього плитка прекрасно візуально збільшує площу ванної. Всі ці характеристики роблять обробку ванної керамічною плиткою одним з популярних видів.

 

  Переваги «на обличчя». Керамічна плитка має найрізноманітніші колірні рішення і фактури, зручна у догляді, її легко замінити. Але при цьому обробка стін у ванній має і чимало недоліків. Підготовка поверхні під плитку займає багато часу. Її досить складно укладати, необхідно мати деякі навички з укладання плитки. Міцність плитки не достатньо висока. Її легко розбити.

 

  Агломерат - це новий матеріал, за допомогою якого виконується обробка стін у ванній кімнаті. Оздоблення стін у ванній агломератом нагадує обробку керамічною плиткою. Агломерат - це тонка глянсова поверхню, яка може бути найрізноманітнішою в колірному відношенні. Але за якісними характеристиками агломерат краще керамічної плитки. Агломерат міцний, має тривалий термін служби, тому що він не схильний до стирання. Оформлення агломерату дуже різноманітно. На відміну від керамічної плитки агломерат простий в укладанні.

 

  Найдешевший варіант - це обробка стін у ванній пластиковими панелями. Інтер'єр, звичайно, не ексклюзив. Але виглядає все досить акуратно мило. Виграшно виглядає оздоблення стін у ванній пластиковими панелями, які імітують фактуру натурального каменю. Переваги даного виду обробки стін у ванній - це низька ціна і довговічність. Також він легкий у догляді і простий в монтажі.

 

  Багато хто навіть не підозрюють, що гіпсокартон ідеально підходить для обробки ванної кімнати. Тільки необхідно користуватися вологостійким гіпсокартоном. Гіпсокартон такого виду має зелений колір, і він трохи дорожче звичайного гіпсокартону. Оздоблення стін у ванній гіпсокартоном має ряд переваг, а саме малу вагу, доступність (у фінансовому відношенні), високі звукоізоляційні властивості.

 

  Недоліками є додаткові витрати на комплектуючі, складність в підвішуванні предметів до готових стін. Також основним недоліком є ​​подальше декорування стін з гіпсокартону. Але в цьому випадку можна зробити незвичайний і оригінальний інтер'єр ванної кімнати.

 

 

 

 Актуальні винаходи різних способів обробки ресурсів дозволило людині розширити свої можливості. Якщо наші пращури мали для будівництва тільки 

 

Темп зростання дітей часом дивує нас. Ми не встигаємо усвідомити, як швидко вони дорослішають, залишаючи позаду свої вчорашні потреби. Постійна зміна обстановки

 

Офісні меблі, як основний інтер'єр приміщення повинні бути функціональними і надійними. При покупці меблів, бажано, дотримуватися певних правил вибору

 

Дисонанс в активність ринку житлової нерухомості вносить сезонність. Активність весни і осені чергується зі спокійним літом, періодом відпусток і дач

 

Шинуазрі - оригінальне, неповторне і чарівне дизайнерське явище, яке отримало нове дихання в сучасних квартирах. Історія його появи дивовижнаСоздан 03 апр 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.