Фотоплитка - технологія виготовлення
  Завдяки сучасним цифровим технологіям для цифрового друку все більше з'являється нових матеріалів. Ми хочемо вам розповісти про одну з таких швидко і унікальних технологій, яка називається фотокераміка, яка так само має назву фотоплитка, фотодеколь або фото на плитці.

 

  За допомогою цієї технології зображення фотографічної якості наноситься на поверхню, якої може виступати скло, дерево, метал, пластик, а так само керамічна плитка. Існує два види технології виробництва фотоплитки.

 

- перший вид - метод Деколю.

- другий вид - метод сублімації.

 

  Зараз ми вам розповімо, в чому ж різниця, і які головні відмінності цих двох видів:

Деколи - фотоплитка, яка виготовляється методом деколь відрізняється рядом переваг від інших методів виробництва, вони такі:

 

1. Висока стійкість до механічних пошкоджень

 

2. Така плитка не дряпається

 

3. Має високу стійкість до хімічних засобів

 

4. Стійка до впливу ультрафіолетових променів

 

5. Висока морозостійкість

 

  Фотоплитка, яка виготовляється методом Деколю, призначена для зовнішнього використання в басейнах, у ванних кімнатах, кухнях, залах, для оформлення ресторанів. Так само її можна викладати на підлогу, ще одне цікаве дизайнерське рішення - це використання фотоплитки у вигляді панно над камінами. Завдяки високотемпературному випалу та процесу нанесення спеціальних фарб на поверхню, фотоплитка Деколі має високу якість і стійкість до механічних пошкоджень. Основний секрет технології Деколь - це склад керамічного барвника. Це спеціальні фарби, які складаються з неорганічних і органічних сполук. Фотоплитка Деколь проводиться ручним способом і складається з шести етапів підготовки. На виробництво середнього панно йде 7-14 днів, в залежності від складності роботи.

 

 

Фотоплитка сублімація - Сублімація - це вид фотоплитки виготовляється методом сублімації за своїми характеристиками і властивостями має пару відмінностей від Деколь.

 

1. Така фотоплитка стійка до механічних впливів

 

2. Стійка до хімічних засобів

 

3. Має високу насиченою передачею кольору зображення.

 

  Фотоплитка сублімація стійка до води, а так само до температур до 250г. Так само матеріал стійкий до хімічних засобів. Підходить для внутрішнього оздоблення приміщень, в басейнах, кухнях, ванних кімнатах.

 

  Насичені кольори фотоплитка знаходить методом сублімації в процесі перенесення зображення на керамічну плитку. Спеціальні фарби з твердої речовини переходять в газоподібний під впливом температури, в результаті цього відбувається пряме проникнення фарб в заздалегідь нанесену полімерну поверхню кераміки. В результаті цього фотоплитка не вигоряє і залишається насиченою та яскравою.

 

 

 

Основна перевага - відсутність розчинника. Порошкове покриття має невелику усадку і пористість плівки. Порошкові фарби мають у своєму складі

 

Одними з найпопулярніших облицювальних матеріалів є плитка і камінь. Але їх термін служби залежить від якості укладання. Облицювання плиткою

 

 Перш ніж вирішити, якою буде обробка стін у ванній кімнаті, необхідно задуматися про вологих умовах приміщення. При цьому потрібно врахувати декоративні

 

 Актуальні винаходи різних способів обробки ресурсів дозволило людині розширити свої можливості. Якщо наші пращури мали для будівництва тільки 

 

Темп зростання дітей часом дивує нас. Ми не встигаємо усвідомити, як швидко вони дорослішають, залишаючи позаду свої вчорашні потреби. Постійна зміна обстановки

 

 

 Создан 04 апр 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.