Вибір ламінату - не просто, але цікаво
  Ламінат - це не різновид паркету, а тільки імітація під нього. Це не природний матеріал, ламінат виготовляється з ненатурального дерева, це полімерна основа, на яку наноситься друкований декоративний шар.

 

  Класичний ламінат - це повна імітація дерева, але є види, які імітують камінь, такий як мармур, граніт, кахельну плитку, килимові покриття, візерунки, орнаменти та абстракції. Вибір ламінату - це відмінне рішення, ви автоматично позбудетеся від головного болю по догляду за покриттям. Ламінат стійкий до подряпин, а так само різних вм'ятин, наприклад від коліщаток меблів. На поверхні ламінату можна малювати, і навіть кататися на роликах. Це водостійкий, дуже теплий і абсолютно нешкідливий матеріал. Він не боїться високих температур - він не боїться ні недопалків, ні нагрівальних приладів. А пролиту фарбу або лак з ламінату можна, без будь-якого праці витерти за допомогою ацетону не завдаючи при цьому ніяких труднощів матеріалу.

 

  Вибір ламінату залежить в першу чергу від приміщення, для якого ви його вибираєте. Так, наприклад, в квартирі або в будинку навантаження на підлогу набагато менше, ніж в торговому приміщенні або офісі. Ламінат ділиться на дві категорії - комерційний і побутовий. Ламінат ділиться на кілька класів, які присвоюються йому за результатами проведених тестів. Ламінат ділиться на шість класів: 21,22,23 та 31,32,33. Відповідно, чим вище клас матеріалу, тим стійкіше він до різних механічних пошкоджень і навантажень.

 

  Для підлоги на кухні рекомендується зробити вибір ламінату на користь класу 23, так як в цьому приміщенні підлогу найбільше піддається впливу вологи і стирання. А ось для дитячої кімнати або вітальні підійде ламінат класу 22, так як навантаження набагато менше. Що стосується класу 21, то це оптимальний варіант для приміщень, де знижена інтенсивність ходіння, наприклад спальня або комора. Якщо то кімната переговорів або конференц-зал тут підійде ламінат класу 31. Клас 32 фахівці рекомендують вибирати для класних кімнат, офісів, приймалень, бутиків.

 

  Самим міцним і довговічним вважається ламінат класу 33. Він ідеально підходить для приміщень з великою прохідністю людей - наприклад спортивні зали, магазини і так далі. Кожен клас позначається спеціальним символом - будиночком і чоловічком. Роблячи вибір ламінату, варто враховувати, що незважаючи на всі достоїнства ламінату, деякі види його володіють недостатньою вологостійкістю. але за результатами дослідів, з'ясовано, що ламінат високого класу, 23,31,32,33, витримують без будь-яких наслідків зіткнення з водою кілька годин.

 

  Товщина ламінату - це ще один важливий аргумент, на який варто звертати увагу, коли здійснюєте вибір ламінату. За товщиною ламінат буває 6,7,8,10,12мм. Чим товще матеріал, тим ударна міцність матеріалу вище. Для будинку цілком може підійти ламінат товщиною 6 і7мм. Але тут є один момент - ламінат товстіший, 8 і12мм, набагато простіше в монтажі, на відміну 6 і 7 мм. Для того щоб зробити правильним вибір ламінату, необхідно враховувати співвідношення товщини ламінату і площі приміщення.

 

  Якщо площа більша, а по товщина матеріал тонкий, то під час ходьби буде видаватися звук цокання. Звуку не буде в тому випадку, якщо ходити босоніж або в м'яких тапочках. Чим більше товщина - тим тихіше звук. Як поглинання звуку можна використовувати підкладку під ламінат, наприклад, спінений поліетилен. При правильному виборі, а згодом і укладанні підлоги не повинні скрипіти. Якщо ж вони скріплять, це означає, що порушена геометрія панелей або неправильно виконаний монтаж.

 

 

Пластикові панелі ПВХ - це оздоблювальний матеріал, який вже давно всім відомий. У цій статті ми розповімо вам про пластикових панелях, які вони бувають

 

Клінкерні термопанелі для фасадів - це зовнішня облицювальна конструкція, яка одночасно виконує декоративну функцію і роль утеплювача. В останні 10 років

 

Мембрана покрівельна представлена ​​на сучасному ринку в трьох основних групах: ТПО, ПВХ і системні рішення. Кожна з них має різні експлуатаційні характеристики

 

https://figaro.io.ua/s2627384/detskie_elektromobili_kak_vybirat

 

https://figaro.io.ua/s2626561/pechat_na_bannere_neobhodimaya_usluga_dlya_teh_kto_hochet_byt_u_vseh_na_vidu

 

 Создан 06 апр 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.