Структурна штукатурка для обробки стін
  Структурна штукатурка - чудовий обробний матеріал, який має ряд переваг. В основі цього матеріалу використовуються синтетичні в'яжучі матеріали і різні наповнювачі. Основне завдання штукатурки - декоративна функція, але це не головне. Структурна штукатурка здатна приховати на стіні різні маленькі тріщини.

 

  Структурна штукатурка буває гладкою і шорсткою. Гладка штукатурка - найчастіше використовується для обробки стін в житлових приміщеннях. Під цей вид матеріалу поверхня повинна бути ретельно підготовлена, так як гладка штукатурка не приховує нерівності і дефекти стіни. Шорстка штукатурка - найчастіше використовується для обробки офісів, громадських будівель, банків. Стіни громадських будівель не обов'язково так ретельно готувати, а сама шорстка штукатурка приховає які - то невеликі нерівності і дефекти стіни.

 

  Найкраще використовувати структурну штукатурку на водній основі, особливо це стосується житлових приміщень. Така штукатурка абсолютно без запаху, тому з нею можна працювати без будь-яких масок і в приміщенні можуть перебувати навіть діти. Структурна штукатурка на водній основі паропроницаема, відповідно це позбавить вас від патьоків на стіні. Особливо це стосується кухні, де дуже висока вологість, багато випарів і навіть витяжка не завжди здатна впоратися з цими проблемами.

 

  У порівнянні з іншими видами штукатурок, структурна штукатурка, має ряд відрізняють переваг.

 

- наносити таку штукатурку можна на будь-яку поверхню як на зовнішню так і на внутрішню - бетон, цегла, дерево, метал, гіпсокартон і багато іншого.

- добре приховує всі недоліки стіни, тріщини і нерівності.

- у цій фарби підвищена стійкість до механічних пошкоджень - наприклад, удари, подряпини і так далі.

- структурна штукатурка має гарну водонепроникністю. Відповідно доглядати за стінами, забарвленими штукатуркою, зовсім не складно. Для цього можна використовувати різні чистячі і миючі засоби.

- стійка до різних температур - від -50 до +75 градусів, в зв'язку з цим сфера їх застосування дуже широка. Відповідно така штукатурка, нанесена на фасад приміщення, витримає будь-який мороз і спеку.

- штукатурці властива висока пластичність. На поверхні можна створювати різні рельєфи, навіть найскладніші.

 - микропористая поверхню, за рахунок чого структурна штукатурка дихає, а значить, вона підходить і для виробничих приміщень.

 - тривалий термін експлуатації

- дуже легко перефарбовується. Так якщо вам набрид інтер'єр вашого приміщення і колір став звичним і нудним, ви з легкістю можете перефарбувати їх, доповнивши новими елементами.

 

  Як уже сказано вище штукатурку рекомендується наносити на попередньо підготовлену стіну - для цього видаліть стару штукатурку з поверхні або інший матеріал, який покривав поверхню. Після цього найбільші тріщини замазують, і дати розчину час од повного висихання. Далі все стіни грунтуються. Для всіх видів поверхонь, крім дерев'яних, підходить звичайна грунтовка. А ось для дерева підійде спеціальна мінеральна грунтовка.

 

  Структурна штукатурка наноситься на стіни по мокрому. Тобто, шпателем наноситься на растирку, а растирку ведуть знизу вгору, а оброблювану ділянку необхідно закінчити в один підхід. Штукатурка кутів вимагає до себе особливої ​​уваги - структурна штукатурка накладається на кут з обох сторін, а потім за допомогою зовнішнього профілю або кутового шпателя кут закінчується. По закінченню робіт штукатурці необхідно дати час висохнути.

 

 

 

Ламінат - це не різновид паркету, а тільки імітація під нього. Це не природний матеріал, ламінат виготовляється з ненатурального дерева, це полімерна основа


Пластикові панелі ПВХ - це оздоблювальний матеріал, який вже давно всім відомий. У цій статті ми розповімо вам про пластикових панелях, які вони бувають

 

Клінкерні термопанелі для фасадів - це зовнішня облицювальна конструкція, яка одночасно виконує декоративну функцію і роль утеплювача. В останні 10 років

 

Мембрана покрівельна представлена ​​на сучасному ринку в трьох основних групах: ТПО, ПВХ і системні рішення. Кожна з них має різні експлуатаційні характеристики

 

 З кожним роком в нашому житті все більше з'являється штучного і синтетичного. І чим більше цього всього в житті людини, тим більше його тягне до натуральних матеріалів

 

 Создан 06 апр 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.