Фасадна плитка
  Фасадна плитка виготовляється з обпаленої глини, це сучасний матеріал, стійкий до погодних умов. За товщиною набагато тонше від клінкерної цегли, область застосування - в тих місцях, де клінкерна або звичайний облицювальну цеглу не використовується.

 

  Фасадна плитка є оптимальним варіантом в ремонті старих будівель, багатоповерхових або приватних будинків, а так само для обробки нових приміщень. Цей матеріал надає будівлі індивідуальний вигляд, прикрашає будь-яке приміщення - будь це банк, ресторан, офіс, адміністративна будівля або готель. Фасадна плитка використовується для обробки всього будинку, а так само окремих його елементів. Як облицювання для фасадних будівель використовується керамічний граніт. Полірований керамічний граніт надає будівлі особливого шарму. Керамічний граніт - це вид керамічної плитки. Завдяки одинарному випалу, матеріал морозостійкий і дуже міцний. Керамічний граніт випускається тільки зі світлого сорту глини, з додаванням кварцового піску і натуральних барвників.

 

  Обпалюється матеріал при температурах 1300 градусів С, за рахунок цього утворюється моноліт. Саме з цієї причини керамічний граніт не тріскається, в цьому матеріалі ви не зустрінете пустотілих бульбашок і різних сторонніх домішок. Фасадна плитка з керамграніта - екологічний чистий і безпечний матеріал. Цей матеріал не виділяє в атмосферу шкідливих речовин. Цей матеріал дуже міцний і зносостійкий оздоблювальний матеріал, стійкий до розчинників, кислот і лугів.

 

  Керамічний граніт вогнетривка та з низьким коефіцієнтом поглинання води - близько 0,05 відсотків. Останнім часом набув широкого поширення в обробці приміщень. Вперше на ринку керамічний граніт з'явився в вісімдесятих роках. Матеріал йде з однорідним малюнком на всю глибину плитки. Залежно від способу обробки фасадна плитка буває з різними типами поверхонь - матовий, полірований і напівполірований. Полірований керамічний граніт має глибокий колір і дивовижний блиск. Але при попаданні на нього води він стає дуже слизьким. Ще одне але - такий керамічний граніт не стійкий до подряпин, він потребує більш дбайливого догляду.

 

  Після укладання керамічний граніт рекомендується обробити спеціальною мастикою, яка створює додатковий захисний шар. Фасадна плитка до стіни кріпиться за допомогою спеціального клею, або ж для цього є спеціальна система вентильованого фасаду. Фасадна плитка так само набула широкого поширення в ландшафтному дизайні - обробка доріжок, бордюр, альтанок, містків, ставків.

 

 

 

 Структурна штукатурка - чудовий обробний матеріал, який має ряд переваг. В основі цього матеріалу використовуються синтетичні в'яжучі матеріали і різні наповнювачі

 

Ламінат - це не різновид паркету, а тільки імітація під нього. Це не природний матеріал, ламінат виготовляється з ненатурального дерева, це полімерна основа


Пластикові панелі ПВХ - це оздоблювальний матеріал, який вже давно всім відомий. У цій статті ми розповімо вам про пластикових панелях, які вони бувають

 

Клінкерні термопанелі для фасадів - це зовнішня облицювальна конструкція, яка одночасно виконує декоративну функцію і роль утеплювача. В останні 10 років

 

https://figaro.io.ua/s2627823/kogda_mogut_ponadobitsya_buhgalterskie_uslugi

 

 Создан 06 апр 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.