Інтер"єр вітальні
  Сучасні вітальні це, перш за все поєднання оригінального стилю і зручності. Інтер'єр вітальні повинен нести в собі одну з найважливіших функцій, особливо це стосується квартир з малою площею, в яких необхідно створити затишний куточок, для відпочинку господарів враховуючи, що це ж місце призначене і для прийому гостей, які користуються баром, розважаються, насолоджуються музикою і домашнім кінотеатром.

 

  Диван є головним предметом дизайну вітальні, і саме він здатний забезпечити комфортне проведення часу господарів і їх гостей. Вибір кольору і моделі меблів залежить від стилю, в якому створено інтер'єр вітальні кімнати і, звичайно ж, від істинних потреб господарів. Наприклад, якщо диван або крісла є улюбленим місцем домочадців і на них вони, напівлежачи, проводять практично весь свій вільний час, диван краще вибрати з підлокітниками, а крісло з легко відкидною спинкою.

 

  Сучасні вітальні можуть бути облаштовані меблями з оббивкою зі шкіри, тканини, з набиванням з синтетичних (поліуретан, поролон) і натуральних матеріалів (пух, кінський волос, латекс). При цьому м'які меблі непогано б розташувати навпроти «сімейного вогнища» - каміна. У свою чергу камін буде далеко не зайвим в інтер'єрі вітальні і може виглядати навіть дуже натурально і красиво облицьований природним каменем. Без сумнівів він буде виконувати призначені йому функції, одна з яких - регулярно збирати навколо себе близьких людей за чашкою гарячого чаю або кави.

 

  Виходячи з цього, з'ясовується, що дизайн інтер'єру, який повинні мати сучасні вітальні вибудовується навколо будь-якого центру кімнати. Крім каміна таким центром може послужити, наприклад, домашній кінотеатр. Його місце розташування дозволить сформувати зручний простір інтер'єру і навколо обраного центру «тяжіння» зручно розташувати м'які дивани або зручні крісла, а також подушки і килими для сидіння на підлозі.

 

  У разі якщо в кімнаті виконує роль вітальні є якась особливість, наприклад, це може бути велике вікно майже на всю стіну або величезна ніша з аркою, тоді краще м'які меблі розташувати біля ніші з аркою, а решту інтер'єру кімнати виконати так, щоб ніша стала невід'ємним декоративним елементом обстановки. Сучасні вітальні це також місце, де панує телевізор, предмет який завжди допоможе з задоволенням провести господарям і їх гостям час. Передбачити комфортний відпочинок біля телевізора, можна розташувавши поруч з диваном столик. При цьому стіл може мати будь-який відтінок і не повинен бути дуже високим, хороший варіант 50 см у висоту. Присутність в дизайні вітальні столика круглої або овальної форми, з природного текстурою і вигнутими ніжками «розповість» вашим гостям про те, що ви готові до спілкування і співпраці.

 

  Якщо для одних людей вітальня це місце, де можна відпочити і прийняти гостей, а інтер'єр приміщення вибудовується навколо домашнього кінотеатру, каміна і так далі, то для інших вітальня це місце, яке виконує ще й функції їдальні. В даному випадку центром дизайну інтер'єру кімнати, як правило, є обідній стіл, і вже відштовхуючись від нього, зручно встановлюються інші предмети інтер'єру, стільці, шафи-вітрини і буфети. У такій кімнаті проведений дружній вечір або сімейна вечеря особливо комфортний і приємний.

 

  Так само, поєднувати два в одному, їдальню і вітальню воліють любителі відкритого простору. Сучасні вітальні це часто розділене з використанням кольору на дві частини простір, при цьому обідня зона оформляється в яскраві тони, а зона навколо телевізора або каміна - спокійні холодні. Дуже важливо для дизайну вітальні освітлення, яке необхідно добре продумати. Наприклад, точкові і бічні джерела світла будуть нести затишок, а ілюмінація зверху дозволить створити святкову атмосферу.

 

 

 

Ліплення з гіпсу - це елементи, які дарують вашому приміщенню свято і декоративну вишуканість. Ліпнину з гіпсу ви можете замовити за індивідуальним

 

Для того щоб створити неповторний інтер'єр можна знайти велику кількість способів і треба відзначити що серед них найвишуканіший це художній розпис стелі

 

Аксесуари для ванної кімнати - що це таке, на що звертати в першу чергу увагу вибираючи їх, які краще вибирати? Розробляючи дизайн ванної кімнати, напевно ви задаєте

 

Як відомо, передпокій - це кімната, в якій ми проводимо дуже мало часу, але це не означає, що ця кімната повинна бути обділена увагою при оформленні. Давайте згадати народну

 

Що ж собою являє сучасний інтер'єр класичний - це, перш за все приміщення правильної форми, світле і просторе, яке створює відчуття спокою і сімейного затишку

 Создан 12 апр 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.