Сучасні види кухонних мийок
  Завдяки розвитку виробництва сьогодні підібрати сантехніку та інше обладнання для кухні досить просто. Більш того, пропоноване різноманітність бентежить при виборі. Тому важливо володіти основними критеріями і параметрами, які найбільш часто враховуються при покупці. Варто відзначити, що навіть при наявності посудомийної машини вам буде потрібно мийка. Вона дозволить обробити продукти перед приготуванням або вживанням. Пропонуємо класифікацію за існуючими критеріями.

 

  Крім розмірів, при виборі мийки неодмінно враховуються особливості майбутньої установки. Вони розрізняються для різних видів мийок, задаючи певні їх властивості для подальшої експлуатації. Виділяється три групи чаш, які мають свої особливості за зовнішніми даними і способу установки. Розглянемо кожен вид окремо з урахуванням монтажних нюансів.

 

  Врізні. Борти вирівнюються за рівнем стільниці врівень з поверхнею. Тому в місці прилягання бортів вона додатково знімається до освіти канавки за розміром. Даний зріз обробляється герметиком. Видимі сліди герметика видаляють ножем. Після очищення зрізу від тирси і обробки герметизирующим складом в отвір монтується мийка, краї якої також обробляються попередньо герметиком. Далі проводиться установка кріплень згідно комплектації моделі.

 

  Накладні. На відміну від попереднього варіанту, ці види кухонних мийок утримуються в отворі за рахунок виступаючих над стільницею країв. Тому отвір виконується за розміром невидимій частині без канавки, яка передбачена для врізного миття. Як описано вище, але без вирівнювання країв врівень, здійснюється кріплення в створене отвір.

 

  Під стільницю. Є особливим за способом установки увазі, що не підлягає самостійного кріпленню. Передбачена складна система кронштейнів, що дозволяють утримуватися краях під стільницею, відкриваючи в отворі тільки порожнину чаші. Кронштейни кріпляться за допомогою шурупів, які оснащуються дюбелями при використанні натурального або штучного каменю і застосовуються без них для ДСП і МДФ. Випилювання отвори супроводжується безліччю додаткових маніпуляцій і вимагає професійного обладнання. Тому таку роботу рекомендується проводити тільки фахівцям.

 

  Крім способу установки, важливим критерієм класифікації вважається матеріал, застосовуваний для виробництва. Ця інформація допоможе визначити можливі терміни і допустиму інтенсивність експлуатації. Також матеріал задає естетичні властивості, які набувають значення при складанні єдиною стильовою композиції інтер'єру.

 

  Таким чином, різні варіанти мийок дозволяють підібрати оптимальне рішення по стильовому оформленню, способу установки, експлуатаційним і іншим характеристикам. Вони різняться за цінами, що дає можливість орієнтуватися на свій бюджет при виборі. Але пам'ятайте, що придбання довговічною сантехніки навіть при її високу вартість забезпечить значну економію при тривалому користуванні без пошкоджень.

 

 

 

Головною прикрасою земельних ділянок завжди вважалися газони, які своєю чистотою і ретельно доглянутою травою ніколи не перестануть радувати

 

 Фотореле ( фотоелектричне реле) є пристроєм автоматичного управління або контролю, в якому роль чутливого органу бере на себе фотоелектронний прилад

 

Рівний і красивий газон перед заміським будинком, щоб може бути краще для відпочинку. Але як домогтися ідеального газону, не докладаючи багато зусиль

 

Головна проблема приміських будинків - періодичне відключення електроенергії. Іноді цей період триває до декількох діб. Як же вирішити це проблему? Рішення даної 

 

Алмазні фрези прекрасно допомагають відшліфувати і обробити бетонне покриття. Від рівності бетонного покриття залежить не тільки його естетичний вигляд

 Создан 22 апр 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.