Як вибрати ліжко
  Кожній людині потрібно повноцінно відпочивати після важкого трудового дня. Всі знають що повноцінний і здоровий сон це запорука здоров'я і заряд енергії на цілий день. Тому в спальні, все, починаючи від меблів закінчуючи різними дрібничками, має наповнювати атмосферу комфортом і приємною обстановкою. Але найголовніше - це спальні ліжка, так як саме вони безпосередньо здатні подарувати людині здоровий сон.

 

   Перед тим як вибрати ліжко, ви повинні розуміти, що вона повинна відповідати, перш за все, стилю і розмірам вашої кімнати. Важливо, щоб вона не захаращувала вашу спальню, щоб вам було затишно і комфортно. За габаритами спальні ліжка діляться на три види: двоспальні - 160-180см, полуторні - 110-150 см і односпальні - 80-90 см шириною. Якщо площа вашої спальної кімнати не дуже велика, то можна зупинити свій вибір на дивані. Так само можна віддати перевагу відкидний ліжка, яка вбудовується в шафу, і зберігається там, у вертикальному вигляді. Вбудовувані ліжка бувають односпальні та двоспальні.

 

  Стандартні спальні ліжка - вони складаються з спинки, бічних панелей, ножної стінки, каркаса і ніжок.Спинка ліжка виготовляється з різних матеріалів, може бути прикрашена різними візерунками, може бути виконана незвичайної форми. Бічні панелі ліжка виготовляються з того ж матеріалу що і спинка, так само їх можуть оббивати шкірою, тканиною або замшею. Ліжко може бути виконана як з ножною стіною, так і без неї. Ліжка без обмеження по довжині дуже зручні, наприклад, для людей високого зросту.

 

  Основа ліжка може бути виконана у вигляді решітки або у вигляді рами, на яку безпосередньо вкладається матрац. Варіантів може бути декілька, наприклад металева сітка, це найдешевший варіант, але далеко не ідеальний. Так само це може бути дерев'яна рама з рейками. Ідеальною основою для матраца є пластини з натурального бука, посаджені на дерев'яний або металевий каркас. Кількість пластин впливає на якість і ціну рами. Наприклад, одне спальні ліжка повинні складатися мінімум з 15 пластин, а двоспальні -30. Так само є моделі ліжок з наявністю білизняних ящиків, це дуже зручно, так як в них можна скласти постільна білизна, відповідно в кімнаті буде порядок і простір.

 

    Найдорожчими ліжками є ті, які виконані з масиву, деревини, шпону або масиву з частковим шпонуванням. Найбільш поширені породи дерев для виготовлення ліжок - це вишня, горіх, черешня, вільха, бук і дуб. Трохи дешевше коштуватимуть спальні ліжка, виконані з сучасних екологічних матеріалів, таких як МДФ і ДСП. Як обробні матеріали використовується ламінат і натуральний шпон. Цінова категорія ліжок дуже різна, все залежить від матеріалів, з яких виготовлена ​​ліжко.

 

   Матрац - це найважливіший елемент ліжка, він може бути як в комплекті з ліжком так і продаватися окремо. Всі матраци виконуються стандартної прямокутної форми. Вони виконуються, різної довжини, ширини і товщини. Кращими вважаються ортопедичні матраци, тобто лікувально профілактичні. Для людей з болями в хребті спальні ліжка з ортопедичними матрацами просто необхідні. Всі матраци поділяються на жорсткі, напівтверді і м'які.

 

  Жорсткі матраци - мають найбільшу кількість пружин або мають щільну натуральну начинку, це може бути солома або інші матеріали. Так само є комбінований тип - пружинні матраци з наповнювачами. А ось м'які матраци мають найменшу кількість пружин з наповнювачами. Такі матраци повторюють рухи тіла людини в період сну, при цьому фіксує найбільш зручне положення людини.

 

 

 

Шафа купе є універсальною річчю. У шафа - купе можна покласти все що завгодно, від дрібної одягу до пилососа, прасувальної дошки, і навіть сейфа

 

 Рокарій - це будь-яка декоративна композиція, в наявності якої є і камені і рослини. Створити рокарій своїми руками можна в вигляді гірки, гравійного саду

 

Для того щоб ваша садова ділянка мала гарний і вишуканий вигляд, вам необхідно правильно спланувати ландшафтний дизайн. У такому випадку навіть 

 

 У сучасному мистецтві дизайну все більше набуває значення декорування заміських ділянок. Це пов'язано з прагненням жителів міст залишити


Завдяки раціональному підходу до планування сьогодні ділянка може стати зручним майданчиком, як для відпочинку, так і для необхідної трудової діяльності. Можна 

 

 Создан 13 мая 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.