Визначення водоносності ділянки
  Перше, з чого починається установка свердловини - це визначення водоносності вашої ділянки. Розрізняють два типи розташування води під землею: вапнякові та піщані. Вапнякові залягання, глибина яких сягає від 30 до 230м, називають артезіанськими. Саме такі свердловини забезпечують великі витрати води. Якщо водоспоживання обмежується 100 літрами на годину, тоді підійде установка звичайного колодязя з поверхневими водами. Але якість такої води дуже низька, оскільки туди потрапляють відходи промислових підприємств.

 

  Установка свердловини, звичайно ж зажадає від Вас великих витрат, але якість води буде безпечно для Вашого здоров'я. Якщо ваш дачну ділянку має всього дві точки водозабору (наприклад, полив і кран на кухні), тоді вам підійде установка піщаної свердловини. Але така свердловина може пересихати в посушливі періоди року і служить до 15 років. Артезіанська свердловина може працювати 50 років і забезпечить водопостачання котеджу з європейським рівнем комфорту.

 

  Зараз є різні види технологій, які служать своєрідним фільтром для ізоляції забруднень. Наприклад, своєрідні таблетки, які засипаються в потрібну ділянку і перетворюються в тверду масу, захищаючи, таким чином, воду від шкідливих забруднень. Першим етапом установки свердловини є визначення місця, оптимального для бурління і власне бурління. В середньому цей процес займає від 3 до 7 днів. Далі воду прокачують і проводять її хімічний аналіз.

 

  Вартість установки свердловини також включає виробництво робіт, ціну матеріалів, проїзд до місця свердління, відкачка і гарантія. Варто врахувати, що установка свердловини вимагає від замовника ліцензію на право експлуатації надр. При обладнанні свердловини використовуються тільки екологічно чисті матеріали.

 

  У зв'язку з екологічною забрудненістю, використовується кілька видів фільтрів, кожний з яких виконує певні функції: розчинення марганцю і заліза в воді, корекція жорсткості і рівня рН, бактеріологічне очищення, усунення присмаку, кольору і запаху. Розроблено спеціальні осадові системи, які сприяють очищенню води від піску, іржі, механічних частинок. Але такі системи вимагають частої промивки, якщо є висока забрудненість. У цьому випадку доцільно використання автоматизованих систем засипного типу.

 

  Для підтримки потрібного рівня рН застосовують системи-коректори. Якщо рівень рН нижче 6 або вище 8, тоді вода має підвищений корозійний вплив. Також для цієї мети використовують спеціальні природні засипки. Для видалення з води різних металів використовуються системи видалення заліза. Це система на основі природних речовин, які провокують реакцію окислення, в результаті чого метал набуває тверду консистенцію і опадає в осад.

 

  Поширену проблему жорсткості води вирішують за допомогою системи-пом'якшувача. Вона, крім зниження жорсткості води, здатна також, як і попередня система, очищати воду від небезпечних металів. Для боротьби з бактеріологічними забрудненнями широко використовуються ультрафіолетові стерилізатори. В якості такої системи використовуються спеціальні ультрафіолетові лампи, які повністю стерилізують воду.

 

 

Розділяють два типи конструкції сходів - прямі і гвинтові, в залежності від форми і розташування ступенів. Наприклад, ступені, розташовані по колу 

 

Зовнішні сходи служать архітектурним елементом вхідного будівлі, гармонійно пов'язуючи екстер'єр з інтер'єром. Це стильове рішення додасть

 

На сучасному ринку представлена ​​величезна кількість моделей тепловентиляторів. Це тепловентилятор для побутових, промислових цілей

 

 Як вибрати котел для опалення будинку? На сучасному ринку зараз пропонують безліч різноманітних моделей котлів опалення. Вибір котла

 

Оренда заміського будинку (житла) як альтернатива його придбання у власність з'явилася давно ще до того, як був повністю сформований

 

 Создан 15 мая 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.