Термоусаджувальна трубка
  Покривний матеріал термоусаживаемая трубка - це аналог трубок PBF і TSD, але відрізняється від них низькою вартістю і високою якістю. Термоусаджувальна трубка проводитися з поліетилену з радіаційної модифікацією, яка має «ефект пам'яті».

 

  Використовують термонасадкові трубки як покривний матеріал, який володіє захисними, антикорозійними і ізоляційними якостями. Основне застосування - це герметизація кабелів, місць пайки проводів, виконання бандажів джгутів, відновлення порушеної ізоляції. Область використання термоусаджуваних трубок досить широка: нафтогазова, суднобудівна, машинобудівна, оборонна, енергетична промисловість. Також термоусаживаемая трубка використовується в телекомунікаціях, у відділеннях зв'язку, медичних і наукових організаціях.

 

  Відмітною якістю термоусаджуваної трубки є її здатність зміни діаметра, стиснення при високих температурах. Під час стиснення термоусаживаемая трубка щільно охоплює матеріал, що повторює його контури. Ця якість дозволяє посилити механічну і ізоляційну захист. Стиснення (усадка) відбувається практично миттєво, для цього необхідно лише нагріти трубку. Виконують нагрів термофеном або тепловим пістолетом, і навіть звичайної газової запальничкою. Простота використання і широка колірна гамма дозволяють застосовувати термоусаживающихся трубку навіть в декоративних цілях.

 

  • Переваги термоусаджуваної трубки очевидні. Завдяки високій швидкості стиснення (усадки) трубки знижується рис перегріву надчутливих матеріалів. Усадка відбувається, не досягнувши температури + 70 ° С. Термоусаджувальна трубка не горить, а, отже, не виділяє отруйні гази.
  • Нетоксична. Термоусаджувальна трубка більш практична, тому що може бути встановлена ​​одного розміру на вироби різного діаметру. Це допомагає скоротити площу складу гумових деталей.
  • Монтаж термоусаджуваних трубок простий. Він займає мало часу, на відміну від ізолюючих і бандажних стрічок, хоча основну функцію також виконують відмінно.

 

 

  Параметри термоусаджуваних трубок. Поверхня термоусаджуваної трубки повинна бути рівною. Не допускається наявність тріщин, бульбашок, гофр, пор і відслонень на зовнішній поверхні. Але допустимі невеликі сліди від технологічних оснасток і поодинокі дефекти. Але розмір цих дефектів має свої обмеження в розмірах і кількостях.  При монтажі перевіряється обов'язково поверхню не тільки на наявність дефектів, а й на наявність слідів від води або гліцерину. Поверхня термоусаджуваної трубки повинні бути сухою.

 

 Основні вимоги до матеріалів. По-перше, термоусаживаемая трубка повинна бути виготовлена ​​з композиції, основу яких складатиме поліетилен високого тиску, який випускається за ГОСТ 16336. Також можливе використання аналогів даної марки поліетилену. Матеріали, які використовувалися при виготовленні термоусаджуваних трубок, повинні мати відповідні документи, які вказують на їх якість.

 

 

 

Перше, з чого починається установка свердловини - це визначення водоносності вашої ділянки. Розрізняють два типи розташування води

 

Розділяють два типи конструкції сходів - прямі і гвинтові, в залежності від форми і розташування ступенів. Наприклад, ступені, розташовані по колу 

 

Зовнішні сходи служать архітектурним елементом вхідного будівлі, гармонійно пов'язуючи екстер'єр з інтер'єром. Це стильове рішення додасть

 

На сучасному ринку представлена ​​величезна кількість моделей тепловентиляторів. Це тепловентилятор для побутових, промислових цілей

 

 Як вибрати котел для опалення будинку? На сучасному ринку зараз пропонують безліч різноманітних моделей котлів опалення. Вибір котла

 Создан 15 мая 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.