Будівництво щитового будинку
  Значення «щитові» (каркасно-щитові будинки, щитові збірні будинки) вживається щодо будівель, які були зведені з використанням готових конструкцій, це можуть бути щити або панелі. Такі конструкції виробляються в заводських умовах і мають розміри, зазначені в проектній документації. Як правило, ці конструкції можуть випускатися як у вигляді дерев'яних обшитих з лицьового боку окремих панелей, так і у вигляді готових секцій стін мають зовнішню і внутрішню обробку, комунікації та вікна.

 

  Переваги будівництва каркасно-щитових будинків

1.Так як панелі в процесі виготовлення оптимізовані під певні розміри оздоблювальних матеріалів, можна спостерігати, той факт, що при будівництві відсоток відходів стосовно обрізків і залишків скорочується приблизно на 10%. Тоді як в звичайному будівництві відсоток залишків становить не менше 30%.

 

2.Щітовие збірні будинки економічно вигідні. Так як за рахунок того що частина основних робіт здійснюється в заводських умовах а не на будівельному майданчику вахтовим методом знижується вартість праці, скорочуються розцінки на будівництво та витрати на відрядження.

 

3.Благодаря вищезазначених переваг час на зведення будинку скорочується, а слідчо скорочується і термін перебування працівників на будівельному майданчику.

 

 Виробництво щитових збірних будинків (каркасно-щитових). Елементами збірного будинку є: внутрішні стіни, дах, підлогу. Вони виробляються на заводі в закритих приміщеннях, завдяки чому процес виготовлення елементів, терміни і якість не залежать від сезону і погодних умов.

 

  Щити і панелі виготовляються на виробничій спеціалізованої лінії, що і дозволяє забезпечити точні геометричні розміри і знизити витрати праці. Щитові збірні будинки це в першу чергу дерев'яний каркас, який і є ключовим елементом конструкції. Так як саме на нього покладаються надії щодо міцності майбутньої будови і довговічності його експлуатації, то при виробництві використовується тільки якісна дошка з мінімальною вологістю.

 

  Що стосується оздоблювальних матеріалів, матеріалів прорізів, утеплювача, розміщення приладів і інженерних мереж, то дані факти визначаються шляхом узгодження з замовником. Процес виготовлення панелей для середньої площі будинку (150кв.м.), Як правило, займає 2-3 тижні. Після чого готові конструкції панелей перевозяться в складське приміщення. На будівельному майданчику будівельні збірні елементи встановлюються на протязі 2-5 днів.

 

 

 

Навколишнє середовище негативно позначається на стані будівельних матеріалів, тому важливо при будівництві та подальшої експлуатації об'єктів

 

 Сьогодні все більше людей застосовують в інтер'єрах своїх квартир природні будівельні матеріали. Натуральні матеріали природа обдарувала всією

 

Проблема відсутності вільного місця з установкою гардеробу відійде на другий план. Однак, установку вбиральні може дозволити собі далеко не кожен

 

Використання гардеробних кімнат на сучасному етапі, досить актуально, особливо в невеликих за площею квартирах. Гардеробна позбавляє нас від перспективи


Уявіть собі, як витончено тече і спадає вода всередині декоративного фонтану, як в цей час вас відвідують приємні думки, ви спокійні і розслаблені

 

 

 Создан 17 мая 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.