Біотуалет для дому та дачі
  Що таке біотуалет? Так, звичайно ж, дивне запитання, але все ж. Це компактний, переносний санвузол. Цей пристрій створено таким чином, що всі відходи життєдіяльності розщеплюються, знищуються мікроби і усуваються запахи, за рахунок біологічно активної рідини, яка знаходиться в цьому пристрої. Переносний біотуалет дуже компактний, він не потребує підключення до комунікацій, тому використовувати їх можна де завгодно, хоч удома, хоч на дачі.

 

  Хімічний біотуалет. Такий біотуалет для дому складається з двох частин які з'єднані між собою. Верхня частина, в якій є помпа, сидіння і кришка, заповнюється звичайною водою для змиву відходів. А от нижня частина - це свого роду приймальний герметичний резервуар. За допомогою спеціальних рідин відходи в цьому резервуарі розщеплюються, дезодоруючі. Деякі конструкції біотуалетів в нижніх баках оснащені індикаторами наповнення. Це і є хімічний біотуалет для дому.

 

переваги

 

 - такий біотуалет невеликих розмірів, має невелику вагу, конструкція переносна.

- робота туалету повністю автоматична

 - дезинфицирующая рідина витрачається дуже економно.

 

 Недоліки хімічного біотуалету - це постійні витрати на витратні матеріали, такі як дезодоруюча рідина і розчинник відходів.

 

 Торф'яний біотуалет для дому. Торф'яної туалет так само складається з двох резервуарів. У нижньому резервуарі знаходиться певна кількість торфу. Нижня честь біотуалету з легкістю від'єднується, на ній розташовано ручки, завдяки яким резервуар з легкістю можна перенести до місця викиду відходів. На резервуарі є спеціальний клапан, завдяки якому вміст дуже просто спорожнити.

 

переваги

 

- немає необхідності утилізувати хімічно активну рідину, яку застосовують для звичайних біотуалетів.

- торф'яна суміш вбиває все запахи і переробляє відходи в екологічно чистий компост.

 

  Біотуалети для будинку за способом виконання діляться на - касетні і роз'ємні. Роз'ємні біотуалети ми описали вже вище - це біотуалет для дому, який складається з двох частин, які раз'едініми. Касетні біотуалети - це цілісна монолітна конструкція, нижня частина якої містить спеціальні касети. У касетах окремо скупчуються рідкі та тверді відходи. Така ємність, касета, без будь-яких ускладнень виймається при необхідності, наприклад, коли вона наповнилася.

 

  Мобільний біотуалет для дому - це мобільні біотуалетних кабіни, які призначені для установки в місцях, де скупчується велика кількість людей.  Це невелика закрита конструкція, яка легко транспортується. Біотуалетна машина - це більш складний пристрій, в которй є примусова вентиляція. Така ізольована конструкція призначена в основному для виставкових, торгових, складських і так далі приміщень.

 

 

https://figaro.io.ua/s2422973/landshaftnyy_dizayn_v_kieve_i_5_glavnyh_podgotovitelnyh_operaciy_dlya_vashego_uchastka_-_uznayte_na_topiar.ua

 

https://figaro.io.ua/s2301143/vysotorezy_raznovidnosti_instrumenta

 

Еркерні вікна - це досить складна конструкція. Справа в тому що для такої конструкції вікно не може створюватися за стандартними технологіями

 

За основу каркасного будинку служить дерев'яний каркас, від якого, до речі, залежить довготривалість і міцність конструкції. На сьогоднішній день

 

Стати власником заміського будинку побудованого своїми зусиллями бажає багато людей, але лише деяким з них значний відрізок часу була доступна така задача

 

 Создан 18 мая 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.