Технологія штукатурних робіт
  На сьогоднішній день технологія штукатурних робіт виділяє три типи штукатурки. До першого типу відносяться проста штукатурка, що складається з двох шарів. До другого типу - поліпшена, яка має три шари штукатурки. Ну і до третього типу належить високоякісна штукатурка, що складається з чотирьох шарів. Кожен шар штукатурки має своє пряме призначення. Існує три шари: обризг, грунт і накривка.

 

  Обризг вважається найпершим шаром. Здійснюють обризг за допомогою розчину. Розчин як би накидають на стіну, завдяки чому заповнюються всі пори і збільшується міцність зчеплення з наступними шарами. Розчин для обризга повинен нагадувати рідку сметану. Якщо поверхня виконана з бетону або цегли, то її необхідно змочити водою для кращого зчеплення. Шар обризга не повинен перевищувати 5 мм. Накидати розчин необхідно за допомогою лопатки зліва направо. Розчин повинен сильно вдаритися об стіну, що допомагає їй ущільнитися і заповнити всі нерівності.

 

  Грунт є другим шаром «листкового пирога». Грунт - це основа штукатурки. Вся технологія штукатурних робіт спирається на неї. Товщина даного шару не повинна перевищувати 5 мм.

 

  Накривка - це фінішний шар штукатурних робіт. Наносять його тонким шаром на грунт. Накривку необхідно ретельно вирівняти і затерти. Розчин готують з дрібнозернистого піску, який проходять крізь сито 1,5 × 1,5 мм.

 

Т  ехнологія штукатурних робіт має на увазі одне обов'язкове правило. Кожен шар штукатурки повинен добре просохнути, перш ніж буде нанесений наступний. Кожен шар не повинен перевищувати 5-9 мм. Інакше він може потріскатися після висихання.

 

  Оброблювану поверхню обов'язково необхідно очистити від пилу, бруду. Копоть та солі видаляються за допомогою металевої щітки. Металеву щітку необхідно щільно притиснути до стіни і очистити всі. Якщо присутні сліди від масла, фарби, які неможливо очистити, вирубують так, щоб не залишилося ні найменшого плямочки. Якщо штукатуритися буде сталева балка, наприклад, то її необхідно обплести сіткою, яка буде тримати все шар штукатурки.

 

  На полутерок набирається невелика кількість розчину і підноситься до стіни. Притиснувши до стіни, необхідно провести їм в будь-якому напрямку. Ширина полотна повинна бути не менше 120-200 мм. Потрібно стежити за тим, щоб шар виходив рівним, без надлишків.

 

  Технологія штукатурних робіт має на увазі також затірку накривки. Починають виконувати затірку після того, як фінішний шар прихопити, але не висохне. Для затірки потрібно дерев'яна терка. Якщо затірку почати під час, то оброблювану поверхню мочити не треба. Якщо ж з затіркою трохи запізнилися, то можна просто рясно змочити стіну водою.

 

 

 

Несучу функцію даної фасадної системи виконують арматурна сітка з анкерами. Наступні шари можуть досягати до 50 міліметрів. Плита в системі з важкої штукатуркою

 

Тепло в будинку - це одне з найважливіших умов для комфортного проживання в ньому. Існують різні типи утеплення приватного будинку. Розглянемо найбільш популярний тип утеплення будинку

 

 Традиційними матеріалами для будівництва житла довгі роки були глина і дерево. Вони не тільки доступні людині, але і мають природне походження. Дерево і глина використовуються в будівництв

 

Дуже часто територія нашої квартири не дозволяє нам виділити кожному члену сім'ї по кімнаті, а адже всі хотіли б мати свій куточок. Можна, звичайно ж розділити велику кімнату

 

Балясини - це вертикальна огорожа сходів, яке знаходиться між сходами та поручнями. Їх ще можна назвати стійками для перил. Балясини для сходів - це багатофункціональні

 Создан 10 июн 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.