Технологія укладання ламінату
   Коли ми робимо ремонт, ми не дивимося на склад того чи іншого будівельного матеріалу, нам важливий кінцевий результат. Ну, наприклад, багато хто знає, що таке ламінат. Але не знають, з чого він складається, чому він такий міцний? Правильна технологія укладання ламінату дозволяє прослужити йому дуже довгий час. Давайте в цьому розберемося.

 

  На перший погляд, ламінат - це звичайна дошка, вкрита лаком. Але це зовсім не так. Ламінат - це підлогове покриття, яке складається з декількох шарів (в основному з 4 шарів). Самий верхній шар ламінату - це плівка з акрилової смоли. Якщо шарів багато, то називають ламінат композитним. Верхній шар являє собою захист від зовнішніх впливів. Він запобігає потраплянню вологи, пилу, деяких хімікатів. Слід зауважити, що ціна ламінату залежить від якості верхнього шару. Відповідно, чим якісніше, тим дорожче.

 

  Другий шар - це імітація дерева. По суті це спеціальний папір або меблева фольга. Текстура може бути будь-якою у ламінату.

 

  Третій шар - найважливіший. Він відповідає за міцність ламінату і являє собою ДВП. Але не звичайне ДВП, про який відразу згадуєш, а надміцне. Він повинен відмінно протистояти волозі.

 

  Самий нижній шар допомагає захистити всі попередні шари від вологи. Являє собою даний шар просочену смолою папір.

 

  Ламінат не просто міцний, технологія укладання ламінату також дуже проста. Ці якості принесли йому таку популярність. Технологія укладання ламінату досить проста, тому її можна освоїти і самостійно, не залучаючи до цього бригаду робітників.

 

  Нагадує технологія укладання ламінату дитячий конструктор. Дошки ламінату легко стикуються між собою при складанні. Але, зрозуміло, ця легкість залежить як від якості ламінату, так і від якості чорнового покриття, на яке укладається ламінат. Поверхня повинна бути рівною, інакше ламінат укласти не вийде. І згодом роботу доведеться переробляти. Інакше підлогове покриття буде скрипіти, з'являться щілини в стиках між дошками ламінату.

 

  Технологія укладання ламінату додається в інструкції до ламінату. Там можна докладно прочитати всі нюанси укладання. Основне правило при укладанні, це точний збіг шипа однієї дошки ламінату з пазом інший дошки. Основним обов'язковою вимогою при укладанні ламінату є дотримання відступів від стін приміщення. Відступ варіюється від 5 до 10 сантиметрів, в залежності від ступеня розширення застосовуваного матеріалу. Розширення ламінату відбувається під впливом температур. Відповідно, чим вище температура в приміщенні, тим більше може розширитися ламінат.

 

  Також зверніть особливу увагу на напрямок укладання ламінату. Технологія укладання ламінату починається у напрямку від вікна до дверей. Технологія укладання ламінату, яка описана вище, називається беськлєєвой. Вони має ряд переваг і недоліків. Якщо ламінат покладений за цією технологією, його можна легко розібрати або поміняти пошкоджену ділянку. Але не так стійкий до вологи. Верхній шар захищає ламінат від впливу вологи, але ось шви не захищені. При клейовий технології ламінат буде повністю захищений від вологи і пилу, але доведеться витратитися на клей і бригаду робітників, тому що ця технологія укладання ламінату досить складна. Але такий спосіб можна застосувати, наприклад на кухні. Правильна технологія укладання ламінату дозволить прослужити йому довгі роки. Для догляду за ламінатом необхідно користуватися спеціальними засобами, тоді він буде гарним довгі роки.

 

 

На сьогоднішній день технологія штукатурних робіт виділяє три типи штукатурки. До першого типу відносяться проста штукатурка, що складається з двох шарів. До другого типу

 

Несучу функцію даної фасадної системи виконують арматурна сітка з анкерами. Наступні шари можуть досягати до 50 міліметрів. Плита в системі з важкої штукатуркою

 

Тепло в будинку - це одне з найважливіших умов для комфортного проживання в ньому. Існують різні типи утеплення приватного будинку. Розглянемо найбільш популярний тип утеплення будинку

 

 Традиційними матеріалами для будівництва житла довгі роки були глина і дерево. Вони не тільки доступні людині, але і мають природне походження. Дерево і глина використовуються в будівництв

 

Дуже часто територія нашої квартири не дозволяє нам виділити кожному члену сім'ї по кімнаті, а адже всі хотіли б мати свій куточок. Можна, звичайно ж розділити велику кімнату

 

 

 Создан 12 июн 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.