Заміна електропроводки
 

   Що спонукає до заміни проводки? І чи потрібна заміна електропроводки? Сьогодні наші квартири переповнені побутовими приладами, а стандартна електропроводка розрахована лише на потужність в 2 кВт. Але цього далеко не вистачає.

 

   Якщо навести невеликий перелік основних побутових електроприладів, які є в кожній квартирі (телевізор, холодильник, пилосос, пральна машина, фени, мікрохвильові печі, праски, лампи і т.д.) і підрахувати середню споживану потужність, то ми маємо близько 4,2 кВт. І цей список далеко не повний. Якщо включити кілька приладів одночасно, то автомат відключить подачу електроенергії на сходовому майданчику в щитку.

 

   Звідси починається поступове руйнування ізоляційного шару алюмінієвої електропроводки. Заміна електропроводки обов'язкове в наших сьогоднішніх умовах життя. Від цього залежить наше здоров'я, і ​​навіть життя. Стандартна алюмінієва проводка служить близько 20 років. Тепер згадайте, коли був зведений ваш будинок, і проводилася чи хоч раз заміна електропроводки? Якщо при заміні люстри провід ламається як сірник, при включенні в мережу розетки пахне пластмасою або вона іскрить - саме час почати заходи із заміни електропроводки.

 

   Необхідно враховувати. Що часткова заміна електропроводки не допоможе, необхідно міняти проводку повністю. По-перше, для цього буде потрібно план розводки із зазначенням точок підключення, дроти необхідного перетину, авто. вимикачі, негорючий гофрошланг, розетки, вимикачі. З інструментів потрібні перфоратор, насадки, болгарка, потужний паяльник, мультиметр, плоскогубці, ганчіркова ізоляційна стрічка, клемники, короба, ліхтарик, будівельний рівень, шпаклівка на основі гіпсу, шпатель. Необхідно розрахувати план до міліметра, який буде відповідати певним правилам. Заміна електропроводки - це відповідальна робота, що вимагає багато знань.

 

   Для визначення правильного перетину електропроводу необхідно підсумувати все спожите енергоспоживання побутових приладів, включаючи всі освітлення. Після цього всю суму необхідно поділити на 220. Отримана цифра варіюється, як правило, в межах 12-16 ампер. Тоді перетину мідного дроту в 1,5 м. Кв. буде достатньо. Якщо цифра перевищує зазначену, то краще провести кілька ліній від електрощита, розмістивши їх паралельно. Вибирати провід краще мідний, він значно краще алюмінієвого.

 

   Заміна електропроводки починається з знеструмлення квартири. Для цього необхідно вимкнути пакетний вимикач в розподільному щитку. Переконайтеся, що ви знеструмили саме свою квартиру. Починають роботи двома способами. Перший варіант - почати з коридору, а саме з установки щитка і прокладкою нового кабелю паралельно старому.

 

   Другий варіант - не зовсім вірний. Починаємо з будь-якої кімнати, де зроблений ремонт. Нову проводку підключаємо до старого введення і переробляємо стару в цій кімнаті. Заміна електропроводки вимагає і якісного заземлюючого контуру.

 

  Новий кабель необхідно укласти в «стіну» - в старий канал електропроводки, яка заздалегідь повністю видаляється. Якщо це з якихось причин зробити не вдається, то на 50 мм вище пробивається новий канал. Дуже складно виконати штроб в бетонних стінах.

 

   Перед тим як почати укладання кабелю, перевірте на підлозі довжину кабелю. Чи всі підходить. Всі з'єднання робляться через клемники. Далі кабель необхідно закріпити алебастром. Чи не поплутав кольору для проводу на фазу і на нуль. Вони не повинні збігатися. Після укладання кабелю його необхідно зашпаклювати. Встановлювати вимикачі і розетки можна тільки після повного висихання шпаклівки.

 

  Будь ласка, вважайте вже готові підведені до щитка дроти. Їх має бути близько 2: з основної частини кімнат і кухні. Автомат для відключення електроживлення повинен бути свій на кожну лінію, які можна встановити в розподільному щитку. Але не заводьте кабелю в щиток самостійно, краще запросити фахівця.

 

 

 

Коли ми робимо ремонт, ми не дивимося на склад того чи іншого будівельного матеріалу, нам важливий кінцевий результат. Ну, наприклад, багато хто знає, що таке ламінат

 

На сьогоднішній день технологія штукатурних робіт виділяє три типи штукатурки. До першого типу відносяться проста штукатурка, що складається з двох шарів. До другого типу

 

Несучу функцію даної фасадної системи виконують арматурна сітка з анкерами. Наступні шари можуть досягати до 50 міліметрів. Плита в системі з важкої штукатуркою

 

Тепло в будинку - це одне з найважливіших умов для комфортного проживання в ньому. Існують різні типи утеплення приватного будинку. Розглянемо найбільш популярний тип утеплення будинку

 

 Традиційними матеріалами для будівництва житла довгі роки були глина і дерево. Вони не тільки доступні людині, але і мають природне походження. Дерево і глина використовуються в будівництв

 

 

 Создан 12 июн 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.