Обробка стін лазні
  Лазня споконвіку складалася з колод. Колоди повинні бути однієї товщини. Баня, складена з колод, «дихає». Вона пропускає пар і повітря. Обробка стін лазні не маловажний фактор в банестроеніі.

 

  Конструкція лазні з колод має кілька етапів:

 

  Теска колод. Колоди необхідно стесати зсередини до товщини, яка буде дорівнює верхньому діаметру. Стісуються потрібно від вершини до комля. Чи не буде задирок.

Вінці. Стіни лазні містять кілька вінців. Вінець - це пов'язані між собою окремі колоди. Самий нижній вінець (перший) виготовляється з товстих колод. Рядові (інші) вінці - з колод меншого діаметру.

Кути «в лапу», «в обло». Зруб складається з вінців. Якщо основний матеріал колоди, то їх кінці виходять за межі стін. Така техніка називається «в обло». Обробка стін лазні за технологією «в лапу» економічніша. Для цього використовуються колоди однакового розміру.

Скріплення. Для більш міцного скріплення вінців, по довжині їх скріплюють шипами.

Конопатка. Після того як стіни готові, необхідно проконопатити стіни. Для цього відмінно підходить клоччя, льон, мох. Конопатку необхідно виконати 2 рази. Перший раз відразу, другий через 1 рік після усадки зрубу. Шви закриваються рейками. Така обробка стін допомагає зберегти тепло довше.

 

 

  Стіни з арболіта

 

   Арболит - один з хороших матеріалів для зведення стін. Обробка стін лазні арболита допомагає максимально довго зберегти тепло всередині. Арболит - це легкий бетон, який має в своєму складі в'яжучі речовини. Переваги арболита полягають в його негорючості, звукоізоляції, морозостійкості. Щільність залежить від використовуваного цементу. Арболітові стіни можна виконати монолітними. Але обробка стін таким способом потребує знімною опалубці висотою в 1 м.

 

  Азбестоцементні листи можна використовувати в якості опалубки. Азбестоцементні листи, або шифер, необхідно змастити зсередини вапняним молоком. Листи потрібно встановлювати на готову стіну за допомогою стяжних болтів. Верхню частину листів потрібно зв'язати розпірками. Потім арболітових масу викладають в опалубку шарами. Висота одного шару не повинна перевищувати 50 см. Через 3 дні можна знімати опалубку, але обережно. Болти необхідно викручувати, щоб не пошкодити конструкцію стіни.

 

  Стіни, виконані в монолітному варіанті, можна армувати брусами або обрізками дощок. Дверні та віконні коробки встановлюються заздалегідь, забезпечивши їм гідроізоляцію.

 

 

 

  Обробка стін - каркасні стіни

 

   Останнім часом часто використовується технологія каркасних стін для зведення лазні. Такі конструкції можна виконувати з будь-яких будівельних матеріалів. На готовому фундаменті зводитися каркас лазні в цілому або тільки стін. Потім весь каркас обшивається усередині і зовні. Порожнеча заповнюється утеплювачем.

 

  Стіни з брусів

 

  Найпростіший спосіб зведення лазні - стіни з брусів. Бруси виготовляються з колод. По кутах вони з'єднуються двома способами: «в обло», «в лапу». Обробка стін лазні нагадує техніку з колодами. Для міцності конструкції використовуються шипи. Між брусами викладають матеріал, який служить теплоізолятором.

 

  Цегляна лазня

 

   Якщо у вас немає можливості, звести баню з дерева, тобто більш простий варіант - лазня з цегли. Кладка стін з цегли або каменю по техніці однакова. Цегла необхідний з пустотами. Переваги цегляної лазні в її довговічності і пожежобезпеки. Але є досить вагомий недолік для лазні - швидка втрата тепла. Цегла і камені є хорошими теплопровідником.

 

 

Що спонукає до заміни проводки? І чи потрібна заміна електропроводки? Сьогодні наші квартири переповнені побутовими приладами, а стандартна електропроводка

 

Коли ми робимо ремонт, ми не дивимося на склад того чи іншого будівельного матеріалу, нам важливий кінцевий результат. Ну, наприклад, багато хто знає, що таке ламінат

 

На сьогоднішній день технологія штукатурних робіт виділяє три типи штукатурки. До першого типу відносяться проста штукатурка, що складається з двох шарів. До другого типу

 

Несучу функцію даної фасадної системи виконують арматурна сітка з анкерами. Наступні шари можуть досягати до 50 міліметрів. Плита в системі з важкої штукатуркою

 

Тепло в будинку - це одне з найважливіших умов для комфортного проживання в ньому. Існують різні типи утеплення приватного будинку. Розглянемо найбільш популярний тип утеплення будинку

 

 

 Создан 18 июн 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.