Утеплення мансарди
  Для того щоб почуватися перебуваючи в мансардному кімнаті затишно і влітку і взимку, її необхідно утеплити. Для якісної теплоізоляції стін підійде мінеральна вата, скловата в пакетах, блоки з алебастростружки.

 

  Але все ж найідеальніший і надійний варіант, це утеплення мансарди ДВП, деревоволокнистих плит, який є хорошим теплоізоляційним матеріалом. Матеріал ДВП так само має гарні звукоізоляційні властивості, крім того цей матеріал стійкий до різних шкідників.

 

  Для того щоб утеплити вашу мансарду ДВП вам не знадобитися для цього ніяких допоміжних матеріалів, а так само це не вимагає великих витрат. ДВП є легким, м'яким і ламким матеріалом, який випускається різної товщини і фортеці. Плита абсолютно не деформується від перепадів температури або вологості. А до лицьовій стороні дуже добре клеяться шпалери.

 

  Оббивка дерев'яних стін ДВП так само не складе вам особливих зусиль. З цими роботами цілком може впоратися одна людина. Утеплення мансарди це утеплення неї тільки стін але і стелі. Для цього необхідно обережно підняти і прикласти до місця плиту, після цього підперти її т- образними дерев'яними підпорами, після цього прибити цвяхами, які мають алюмінієві капелюшки.

 

  Якщо ви вирішили утеплити оштукатурені стіни ДВП, в такому випадку вам необхідно скористатися клеєм ПВА, бустилатом або клеять мастиками. Оббиваючи стіни і стелю, ДВП ви можете виконати приховану електропроводку. При цьому проводка ховається в пази, які попередньо необхідно позначити або вирізати.

 

  Утеплення мансарди має проводитися з усіх боків, підлогу в тому числі. Для утеплення підлоги вам стане в нагоді толь або руберойд, який вкладаються в два - три шари. Поверх цих матеріалів укладається ДВП наступних марок ПТ-100 або М-20. Потім поверх плит стелиться чисту підлогу.

 

  Для верхнього завершального покриття на підлогу підійде килимове покриття, яке є відмінним теплоізоляційним матеріалом. Холодний дах - чи не так, не надто привабливий термін? Цей термін застосовується до даху мансарди, яка позбавлена ​​теплового захисту. При відсутності такого захисту в середньому 20-30 відсотків тепла приміщення йде через неізольовану дах. Виконавши теплоізоляцію з високоякісних мінераловатних плит, ви істотно зменшите енергетичні витрати а опалення вашого будинку.

 

 

 

Лазня споконвіку складалася з колод. Колоди повинні бути однієї товщини. Баня, складена з колод, «дихає». Вона пропускає пар і повітря. Обробка стін

 

Що спонукає до заміни проводки? І чи потрібна заміна електропроводки? Сьогодні наші квартири переповнені побутовими приладами, а стандартна електропроводка

 

Коли ми робимо ремонт, ми не дивимося на склад того чи іншого будівельного матеріалу, нам важливий кінцевий результат. Ну, наприклад, багато хто знає, що таке ламінат

 

На сьогоднішній день технологія штукатурних робіт виділяє три типи штукатурки. До першого типу відносяться проста штукатурка, що складається з двох шарів. До другого типу

 

Несучу функцію даної фасадної системи виконують арматурна сітка з анкерами. Наступні шари можуть досягати до 50 міліметрів. Плита в системі з важкої штукатуркоюСоздан 19 июн 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.