Як самостійно укласти гнучку черепицю
  Гнучка черепиця на вітчизняному будівельному ринку вважається одним з популярних покрівельних матеріалів. І на цей рахунок існують свої вагомі причини.

 

  В першу чергу це широкий вибір форм і забарвлень на сьогоднішній день їх налічується приблизно 4000 видів. По-друге, швидкість і легкість монтажу (цей вид покрівлі не вимагає використання спеціальних інструментів і обладнання). До того ж завдяки невеликій вазі покрівельного матеріалу його легко доставляти і піднімати на місце роботи. Третя причина популярності гнучкої черепиці полягає в її властивості: гнучкість, еластичність, в можливості її застосування на будь-яких формах і типах дахів аж до тих які мають радіальну кривизну, ну і, звичайно ж, доступна ціна.

 

  Перед тим як здійснити укладання гнучкої черепиці необхідно провести ряд обов'язкових заходів.

 

  Початок робіт пов'язано з укладанням (вітрозахисної) гідроізоляційної плівки. Так як гнучка черепиця в своєму складі не містить речовин піддаються корозії можна застосувати диффузионную гідроізоляційну плівку. Її монтаж досить простий, для цього необхідно перший рулон розкачати поперек крокв уздовж карнизного свеса і закріпити за допомогою заздалегідь підготовлених рейок. (Для зручності можна плівку додатково пристрелити скобами за допомогою спеціального пістолета).

 

  Рейки згодом будуть виконувати функції зазору для вентиляції між латами і гідроізоляційної плівкою. (Необхідно для циркулювання повітря і виключення накопичення вологи і рішення проблем сильного замерзання покрівлі в зимовий період, і сильного прогрівання в літній).

 

  Для монтажу плівки застосовуються рейки висотою 25-50мм, їх ширина повинна відповідати ширині кроквяної ноги, довга - ширині плівки. Так як на стиках плівки необхідно робити нахлести приблизно 12 см, рейки не маєте наміру звертатися на цю відстань. Також на ковзанах даху робиться зазор, і гідроізоляційна плівка не доводиться до кінця приблизно на 5-10 см, це обумовлено тим, що рух повітряного потоку під покрівлею буде йти від карниза до коника і через зазор виходити назовні.

 

  Остаточна обрешітка  і заключний етап підготовки поверхні

 

  Гнучка черепиця як покриття має свої особливості, які полягає в тому, щоб площина даху перед її монтажем була рівною і гладкою. Тому якщо настилом служить дошка обріза, то перепади між рядом лежать дошками повинні бути не більше 2 мм. Це дозволяє виключити перегини і переломи черепиці в процесі укладання. Матеріал для обрешітки повинен бути оброблений вогнезахисним препаратом і мати вологість не більш ніж 20%. Для остаточної обрешітки можна використовувати і необрізну дошку, але з умовою, що з неї попередньо буде видалена кора, в іншому випадку це загрожує появою між деревиною і корою червиць.

 

  Після того як лати готова наступним етапом є настил з вологостійких плит OSB або фанери. Процес настилу починається знизу даху із застосуванням шурупів або цвяхів з великим капелюшком. Далі укладається ще один шар гідроізоляційного матеріалу (підкладки килими, виготовлені на основі скловолокна).

 

 

 

Для того щоб почуватися перебуваючи в мансардному кімнаті затишно і влітку і взимку, її необхідно утеплити. Для якісної теплоізоляції стін підійде мінеральна вата

 

Лазня споконвіку складалася з колод. Колоди повинні бути однієї товщини. Баня, складена з колод, «дихає». Вона пропускає пар і повітря. Обробка стін

 

Що спонукає до заміни проводки? І чи потрібна заміна електропроводки? Сьогодні наші квартири переповнені побутовими приладами, а стандартна електропроводка

 

Коли ми робимо ремонт, ми не дивимося на склад того чи іншого будівельного матеріалу, нам важливий кінцевий результат. Ну, наприклад, багато хто знає, що таке ламінат

 

На сьогоднішній день технологія штукатурних робіт виділяє три типи штукатурки. До першого типу відносяться проста штукатурка, що складається з двох шарів. До другого типу

 

 Создан 19 июн 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.