Укладання металочерепиці
  Покрівельний матеріал з металу вже давно всім відомий, такий вид покрівлі набув широкого поширення серед споживачів. Раніше це була оцинкована сталь. У ногу з сучасними технологіями металеві покрівлі дійшли і до нашого часу, тільки тепер вони представлені в новому вигляді і мають новими властивостями.

 

  Одним із сучасних покрівельних матеріалів вважається покрівля з металочерепиці. За допомогою цього матеріалу ви отримаєте будинок з теплою і надійним дахом, так як метал є міцним довговічним і естетично виразним матеріалом.

 

  Варіанти укладання металочерепиці

 

  При використанні металочерепиці необхідно не забувати про деякі її особливості - велика площа листів, незначну вагу, висока теплопровідність матеріалу. Завдяки легкості цього матеріалу вам підійде легка кроквяна система, а за рахунок того що листи має великий розмір, запросто підійде рідкісна лати. Покрівля з металочерепиці дуже проста в укладанні, працювати з цим матеріалом одне задоволення - якщо дах простої геометричної форми, то крити її взагалі простіше простого та ще й відходи мінімальні, не більше 5%. Металочерепицю можна так само застосовувати і для покрівель складних конструкцій, але в при цьому відходи матеріалу звалюють до 35%.

 

  Для того щоб покрівля з металочерепиці прослужила вам довго і якісно, ​​необхідно подбати про вентиляцію підпокрівельного простору. В іншому випадку при різних зовнішніх і внутрішніх температурах на внутрішній поверхні матеріалу буде накопичуватися конденсат, який в свою чергу сприяє руйнуванню покрівельної конструкції. Щоб уникнути цих неприємностей фахівці рекомендують використовувати спеціальні антиконденсатні мембрани. Останні є односторонніми, тому необхідно знати правила їх укладання - шорсткою поверхнею до утеплювача. В результаті хорошого провітрювання підпокрівельного простору утворюються дві повітряні подушки, вони утворюються за рахунок конструкцій даху обрешітки і контробрешетки.

 

  Якщо у вас замість горища передбачена мансарда, в такому випадку покрівля з металочерепиці так само доречна, але є одна умова. Покрівельний пиріг, розташований під покрівельним матеріалом, повинен включати в себе утеплювач, який із зовнішнього боку необхідно захистити гідроізоляцією, а з внутрішньої - пароізоляцією. Таким чином, ви отримаєте додаткове утеплення приміщення, а так само відмінну шумоізоляцію, так як краплі під час дощу тарабанять по такій покрівлі. Шари необхідно розмістити в порядку збільшення паро пропускається здібності - пароізоляція, утеплювач, повітряний прошарок товщиною 30 мм, гідроізоляційна мембрана і ще одна повітряний прошарок.

 

  Тільки після такої виконаної роботи можна укладати листи металочерепиці. Кріпляться вони до обрешітки за допомогою сталевих оцинкованих саморізів, під який обов'язково необхідно підкладати гумові прокладки. Для того щоб покрівля з металочерепиці мала закінчений вигляд, а покрівельникові було простіше з нею працювати, виробники випускають багато спеціальних добірних елементів.

 

  Використання і впровадження новітніх технологій по захисту стали від корозії підвладне тільки перевіреним виробникам, які заслужили за багато років світове ім'я. Сталеві листи формують після покриття матеріалу захисними шарами, з огляду на цей факт, вибирайте покрівельні матеріали тільки відомих виробників.

 

  Ви повинні знати, що покрівля з металочерепиці різних виробників буде служити різні терміни, це залежить в першу чергу від товщини листа - чим товще лист, тим більше термін служби матеріалу. Так само на термін служби впливають властивості полімеру, який наноситься не зовнішню сторону матеріалу. Вибираючи колір металочерепиці, не забувайте про загальний стиль і дизайні вашого будинку, а так само навколишнього ландшафту.

 

 

 

Здоровье детей очень сильно интересует их родителей, что неудивительно. Надо заметить, в наши дни благодаря стремительному развитию медицинских технологий получать необходимую


Современная диагностическая медицина может похвастаться просто невероятными достижениями и ими, на самом-то деле, пора воспользоваться. Неинвазивный пренатальный

 

Скрининг первого триместра – диагностическая процедура. Ее проводят беременным женщинам, относящимся к группе риска. Сроки проведения – с десятой по четырнадцатую

 

Гнучка черепиця на вітчизняному будівельному ринку вважається одним з популярних покрівельних матеріалів. І на цей рахунок існують свої вагомі причини

 

Для того щоб почуватися перебуваючи в мансардному кімнаті затишно і влітку і взимку, її необхідно утеплити. Для якісної теплоізоляції стін підійде мінеральна вата

 

 Создан 28 июн 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.