Способи демонтажу плитки
  Нову плитку укладають поверх старої лише у виняткових випадках. Найчастіше все ж необхідний демонтаж плитки. Способи демонтажу плитки діляться на повальний демонтаж плитки і щадне зняття. Перший метод використовується у випадках, коли знімається плитка не являє собою ніякої цінності, відслужила свій термін, має нетоварний вигляд і підлягає заміні. Другим методом користуються, якщо плитка, яку належить зняти є історичним або художнім пам'ятником, високо оцінюється, однак була покладена з браком або ж якщо замовник, що не пояснюючи причин, оплачує цю послугу.

 

  Повальний демонтаж плитки проводиться як вручну, так і з застосуванням приладів малої механізації. Ручне зняття краще застосовувати у випадках, коли плитка була приклеєна на слабка основа, наприклад, на вапняний розчин на стяжках стелі або на стінах. Для твори ручного демонтажу плитки необхідно застосування таких інструментів і обладнання: молоток вагою 0.5-0.8 кг, монтування, ручне зубило для каменю, оснащене захисною гумовою манжетою, підмостки або драбина, щільний комбінезон, шкіряні рукавички, захисні окуляри.

 

  Безпосередньо такий процес, як демонтаж плитки ручним способом виглядає приблизно наступним чином:

 

  Слід надіти комбінезон, рукавички і захисні окуляри. Без зазначених засобів захисту приступати до роботи категорично не рекомендується, так як є велика ймовірність отримати травму осколками плитки. Особливу небезпеку вони становлять для очей.

 

  Роботу слід починати зверху. Необхідно за допомогою молотка розбити плитку і потім її видалити. Під плитки, які звільнилися необхідно завести зубило і, б'ючи по ньому молотком, поступово сколювати все плитки на доступній площі, одночасно знімаючи шар штукатурки, якщо він не відрізняється особливою міцністю.

 

  Описані в попередньому пункті способи демонтажу плитки слід повторювати до тих пір, поки частина стіни по всій довжині від стелі до риштовання не буде звільнено. Потім потрібно укласти осколки штукатурки і плитковий бій в мішки, призначені для будівельного сміття і винести їх за межі робочої зони. Демонтаж продовжувати до тих пір, поки поверхня стіни не буде зачищена від плитки і штукатурки до статі. Монтування застосовується у випадках, коли одночасно відходить кілька плиток. За допомогою монтування можна видалити їх зараз.

 

  Ще раз зібрати осколки плитки і штукатурку в мішки. Сміття, що залишилося після демонтажу, підлягає утилізації. Повальний демонтаж плитки з використанням приладів малої механізації від ручного відрізняється тим, що на зміну молотку й ручному зубилу приходить пневматичний або електричний відбійний молоток з малою або середньою потужністю.

 

  Щадні способи демонтажу плитки далеко не завжди можливі, і в кожному конкретному випадку потрібен індивідуальний підхід. Як правило, можливість щадного демонтажу визначається особливостями підстави і сполучного речовини, будь то розчин або клей, завдяки якому плитка і тримається.

 

  І наостанок - пара корисних порад. Демонтаж плитки - робота досить пильна. Щоб не постати перед людьми в образі сірого мельника поливайте з певною періодичністю стіну водою. Щоб уникнути попадання пилу в волосся, надіньте шапку або пов'яжіть бандану. Небажано накопичувати купи плитки у себе під ногами - можете посковзнутися. Якщо плитка була покладена на розчин з вапняного базою, рекомендується використовувати ватно-марлеву пов'язку або респіратор, оскільки вапно негативним чином впливає на дихальні шляхи.

 

 

 

Конструкції підвісної стелі, які створюються на базі підвісного дерев'яного або металевого каркаса і обшивальних елементів - плит (рейок або касет), іменуються, як правило

 

Сегодня, наверное, очень сложно представить работу любой компании без надежной видеосистемы. Такие устройства помогают разобраться с достаточно большим

 

Покрівельний матеріал з металу вже давно всім відомий, такий вид покрівлі набув широкого поширення серед споживачів. Раніше це була оцинкована сталь. У ногу з сучасними технологіями 

 

Здоровье детей очень сильно интересует их родителей, что неудивительно. Надо заметить, в наши дни благодаря стремительному развитию медицинских технологий получать необходимую


Современная диагностическая медицина может похвастаться просто невероятными достижениями и ими, на самом-то деле, пора воспользоваться. Неинвазивный пренатальный

 Создан 03 июл 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.