Самостійний косметичний ремонт квартири
Самостоятельный косметический ремонт квартиры

 

  Десь щось протікає, підлога скрипить, або просто набрид старий дизайн? А може ви вирішили купити квартиру, але потрібно привести її до нормального вигляду? Що ж, тоді прийшов його час - час косметичного ремонту. Можна, звичайно викликати майстра, а можна зробити і самим, якщо ви не довіряєте стороннім в цій справі, або просто не хочете переплачувати.

 

  З чого почати?

 

  По-перше, звичайно ж, очистіть квартиру. Від усього. Або перетягніть з однієї кімнати в іншу все, що там є. Потім видаліть старі покриття того, що хочете замінити - підлоги, стелі, стін, або все відразу. Розумніше, звичайно, буде зробити повний косметичний ремонт, щоб потім не виникало невідповідності між різними кімнатами, та й щоб не втрачати час: пізніше вам, можливо, захочеться зробити ремонт іншої кімнати, ванної, туалету. А навіщо кілька разів розводити бруд, якщо можна розібратися з усім і відразу?

 

  Отже, приступимо. Ви вибрали бажаний дизайн, склали кошторис і прибрали все непотрібне. Тепер трохи докладніше про етапі, іменованому ремонтниками «брудною роботою». Це, власне, видалення всіх старих покриттів.

 

  Стеля. Якщо на ньому є товстий шар побілки, то змочіть її за допомогою валика, зніміть шпателем і замийте губкою. Якщо ж шар слабенький, то можна обійтися одним лише замивання губкою. Це дуже важливо, тому що, якщо ви цього не зробите, старий шар не дасть нормально осісти новому і утворюються бульбашки.

 

  Стіни. Шпалери знімаються ножем, або шпателем. Якщо вони надто міцно закріпилися на стіні і ні в якому разі не хочуть залишати будинок - змочіть їх водою, потім знову спробуйте віддерти. Якщо на стіні вже кілька шарів шпалер - НЕ віддирати все відразу, можете ненавмисно прибрати і шар штукатурки. Акуратно і не поспішаючи працюйте шпателем, і вам не доведеться витрачати більше штукатурки, ніж планувалося. Ще раз: будьте обережні. Адже в досить старих містах, квартири (в Саратові, наприклад) в панельних будинках вже досить старі, відповідно, стіни теж.

 

  Підготовка поверхні

 

  Переходимо до підготовки поверхонь. Відбийте старі частини старої штукатурки і прогрунтуйте стіни. Далі розведіть розчин грубої шпаклівки і закріпіть нею маяки (такі залізні рейки, спеціально для цієї справи - є в будь-якому будівельному магазині) і вирівнюйте стіну по ним. Все, насправді, дуже просто: беремо великий шпатель, накидаємо на нього шпаклівку за допомогою дрібного і як би розгладжуємо її по стіні, великий шпатель при цьому потрібно тримати під кутом 45-70 градусів до стіни, ведучи в сторону ухилу.

 

  Після цього розведіть тонку (мелкозернистую) шпаклівку і пройдіться по стіні ще раз. Це зробить її ідеально (ну або майже) рівною і гладкою, закрити всі тріщини. Дайте розчину висохнути (дрібнозернистий сохне зазвичай годин 5-7, але краще залиште на всі 10, щоб напевно), після чого пройдіться спеціальної наждачкою (чорна, швидше схожа на сітку, ніж на наждачку) по стіні, це остаточно прибирає всі нерівності і дрібні опуклості шпаклівки.

 

  Готово, тепер те ж саме зробіть з стелею, і можете фарбувати, клеїти шпалери, або що завгодно інше - поверхні підготовлені.

 

 

 

 Ремонт далеко не така проста справа як здається на перший погляд, адже саме правильний технологічний процес, гарна якість матеріалів і вмілі руки

 

Всі ми знаємо, що сьогодні досить часто велика кількість людей при зміні старих дерев'яних вікон віддають свою перевагу саме пластиковим вікнам. Адже вони відрізняються через наявність великої


Тактическое снаряжение - это усовершенствованное, или просто современное военное армейское снаряжение и амуниция в камуфляже и однотонное, амуниция, военное туристическое 

 

Кухня - це те місце де відбувається процес приготування їжі, а так само саме тут можна зібратися всією родиною за вечерею або посидіти з друзями за чашкою чаю. В даний час на ринках можна

 

Правильний вибір навісних і навіть настільних полиць для дитячої кімнати є дуже важливим і відповідальним завданням. У наші дні виробники 

 Создан 02 сен 2018 


Математика является единственным школьным предметом, на котором можно научиться думать. Уроки математики в школе призваны научить строить умозаключения, делать выводы, развивать абстрактное мышление, наконец. 


В любом деле все эти умения будут востребованными.© 2015  Уроки математики.